lekarz Maciej Gaczyński

Lekarz rodzinny

Świetny lekarz, widać że ma szeroką wiedzę.Jest bardzo uprzejmy, słucha co się do niego mówi i widać że chce pomóc a nie 'zaliczyć' następnego pacjenta. Bardzo polecam i pod tym względem żałuję że się wyprowadziłem z Bielska, bo dobrze mieć blisko lekarza któremu się ufa i który potrafi pomóc.

Bardzo dobry lekarz. Ilekroć umawiam się do niego z jakimkolwiek problemem nigdy nie odczułam z jego strony niechęci. Wysłucha, dopyta, wszystko wytłumaczy. Z czystym sumieniem polecam.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Miły kompetentny. Ma czas na rozmowę z pacjentem i wszystko tłumaczy. Polecam