lekarz Barbara Dembińska

Laryngolog

1,3
1,5
1,3

Radzę omijać tę przychodnię i Panią doktor szerokim łukiem. Warunki i obsługa jak z PRL-u. Stare wnętrza, stary sprzęt i przestarzałe podejście do pacjenta. Pani doktor przyszła spóźniona 15 minut. Badanie przeprowadziła niemal bez słowa, obracając sobie moją głowę bez poleceń czy instrukcji. Zaleceniem na przewlekły nieżyt gardła było wyprowadzenie się z Warszawy. Nie polecam.

Niekompetenta, nieuprzejma, nie słucha co się do niej mówi, z gotową diagnozą bez specjalistycznych dodatkowych badań, najwyzszy czas przejść na emeryturę i nie leczyć. Nie chciałbym bym mieć w zespole lekarza, do ktorego jest brak zaufania. Opinię nie są przesadzone. Nigdy w zyciu.

Zdecydowanie polecam , mój mąż kilka lat temu miał problemy z chrapaniem i bólem głowy , po konsultacji z Panią doktor miał przeprowadzony zabieg na przegrodzie nosowej i skrócenie języczka , ja i mój mąż jesteśmy Pani wdzięczni bo objawy zniknęły .Oczywiste jest że operacja przeraża i ludzie wolą się męczyć bo nie zdają sobie sprawy z konsekwencji braku leczenia. Warto zauważyć ze całkowicie przestał chrapać i bóle głowy praktycznie zanikły po roku od zabiegu ale to jest zrozumiałe że wszystko musi się wygoić po takiej operacji. Ja się też wybieram ze swoim problemem do Pani.

Bardzo nieprzyjemna Pani doktor. Nie wysłucha, ale diagnozę ma już gotową na dzień dobry. Również winna krzywa przegroda nosowa.

Pani doktor z miejsca miala wyrobioną opinię na temat mojej dolegliwości, zbadanie mnie trwało z 10 sekund, doktor nie zadawała zadnych pytań, a gdy mowilam o swoich dolegliwosciach, zaczęła im zaprzeczać i nie uzyskałam odpowiedniej pomocy, jedynie cos na katar, ktory jest najmniejszym problemem. I rzekomo mam krzywą przegrodę nosową, o czym słyszałam pierwszy raz w zyciu i nie wydaje mi sie zeby tak bylo bo jak patrze w lustrze to wszystko jest proste. Cała wizyta trwała maksymalnie minutę. Zmarnowany czas i teraz muszę udać się kolejny raz po skierowanie i zapisać się do innego lekarza, który mi pomoże ruszyć na przód w leczeniu mojego problemu.

Potwierdzam powyższe opinie niestety w każdym calu ucieklam gdy usłyszałam że mam krzywa przegrode Na szczescieie zajrzalam do tego rankingu

Na szczescieie zajrzalam do tego rankingu

Pani doktor nieuprzejma, niekompetentna, niezaangażowana, stawiająca diagnozę przed obejrzeniem pacjenta. Nie poświęciła czasu na wysłuchanie problemu, nie zadała ani jednego pytania. W żadnej kategorii nie mógłbym z czystym sumieniem przyznać dwóch gwiazdek. U mnie również winą dolegliwości jest legendarna "krzywa przegroda nosowa", którą zauważa u każdego pacjenta.

Uwaga! Przestrzegam przed tym rzeźnikiem!!! Wykonalam u niej operacje przegrody nosowej i teraz mam jeszcze wieksze komplikacje niz przed operacją a pani doktor- cytuję" nie chce mnie juz widzieć"operacja została źle wykonana!!!

Ta kobieta nie powinna być lekarzem!!! Ja również miałam "teoretycznie" krzywa przegrodę zdiagnozowaną przez Dembińską ( nie zasługuje na zwracanie się "pani doktor"). Jest opryskliwa, nie posiada czasu dla pacjenta, nie potrafi niczego wytłumaczyć. Kieruje na zabiegi do prywatnej kliniki, gdzie pracuje. Co ciekawe sama diagnozuje pacjenta, sama operuje, bez konsultacji z innym specjalistą, bez dodatkowych badań, bez zdjęcia. Ot tak sobie. Byłam u innego laryngologa, gdzie Pani Doktor poświęciła mi czas udzielając obszernych informacji i co ciekawe PRZEGRODĘ MAM PROSTĄ!! Uważajcie na tę babę! Ona robi krzywdę ludziom!