lekarz Barbara Dembińska

Laryngolog

1,2
1,1
1,1

Pani doktor z miejsca miala wyrobioną opinię na temat mojej dolegliwości, zbadanie mnie trwało z 10 sekund, doktor nie zadawała zadnych pytań, a gdy mowilam o swoich dolegliwosciach, zaczęła im zaprzeczać i nie uzyskałam odpowiedniej pomocy, jedynie cos na katar, ktory jest najmniejszym problemem. I rzekomo mam krzywą przegrodę nosową, o czym słyszałam pierwszy raz w zyciu i nie wydaje mi sie zeby tak bylo bo jak patrze w lustrze to wszystko jest proste. Cała wizyta trwała maksymalnie minutę. Zmarnowany czas i teraz muszę udać się kolejny raz po skierowanie i zapisać się do innego lekarza, który mi pomoże ruszyć na przód w leczeniu mojego problemu.

Pani doktor nieuprzejma, niekompetentna, niezaangażowana, stawiająca diagnozę przed obejrzeniem pacjenta. Nie poświęciła czasu na wysłuchanie problemu, nie zadała ani jednego pytania. W żadnej kategorii nie mógłbym z czystym sumieniem przyznać dwóch gwiazdek. U mnie również winą dolegliwości jest legendarna "krzywa przegroda nosowa", którą zauważa u każdego pacjenta.

Potwierdzam powyższe opinie niestety w każdym calu ucieklam gdy usłyszałam że mam krzywa przegrode Na szczescieie zajrzalam do tego rankingu

Na szczescieie zajrzalam do tego rankingu

Ta kobieta nie powinna być lekarzem!!! Ja również miałam "teoretycznie" krzywa przegrodę zdiagnozowaną przez Dembińską ( nie zasługuje na zwracanie się "pani doktor"). Jest opryskliwa, nie posiada czasu dla pacjenta, nie potrafi niczego wytłumaczyć. Kieruje na zabiegi do prywatnej kliniki, gdzie pracuje. Co ciekawe sama diagnozuje pacjenta, sama operuje, bez konsultacji z innym specjalistą, bez dodatkowych badań, bez zdjęcia. Ot tak sobie. Byłam u innego laryngologa, gdzie Pani Doktor poświęciła mi czas udzielając obszernych informacji i co ciekawe PRZEGRODĘ MAM PROSTĄ!! Uważajcie na tę babę! Ona robi krzywdę ludziom!

Pani doktor niestety nie jest zbyt przyjemna dla pacjenta. Ale najgorsze jest to ze podejmuje decyzję o diagnozie bez dokładnego badania. Podejmuje decyzję o operacji - a nie wyjaśni pacjentowi na czym to dokładnie polega Kieruje na zabiegi (do prywatnej kliniki gdzie pracuje), które nie są konieczne. Ja już na pewno nie skorzystam

Uwaga! Przestrzegam przed tym rzeźnikiem!!! Wykonalam u niej operacje przegrody nosowej i teraz mam jeszcze wieksze komplikacje niz przed operacją a pani doktor- cytuję" nie chce mnie juz widzieć"operacja została źle wykonana!!!

Wszyscy jej pacjenci maja "krzywą przegrodę nosa". Bez wyjątku. Każdego kwalifikuje do zabiegu. Przeprowadza operacje w swojej placówce w ramach NFZ, ale pacjentów sobie "napędza" ze szpitala, w którym pracuje publicznie. Oczywiście operacje nie nazywa operacja, tylko zabiegiem. Robi to bez żadnych wskazań..

jestem po zabiegu przegrody nosowej robionym przez panią Dembinską(ona nie powinna być lekarzem)po zabiegu zadziwiająco małe zainteresowanie pacjentem.Nos bardzo ropiał i nadal ropieje chociaż minęło pól roku.Wyjątkowo nieprzyjemna kobieta DRAMAT

Również miałam robioną przegrodę przez Dembińską.Po operacji bardzo duże powikłania(poza krwiakiem wszystkie możliwe).Zero pomocy i zainteresowania stanem pacjenta z komplikacjami pooperacyjnymi ze strony owej doktor i kliniki,w której operuje.