dr Barbara Drobisz

2,7
2,7
2,9
2,9

Odradzam. Stosunek do pacjenta lekceważący i arogancki. Dla znajomych pani doktor poświęca wiele czasu, a nawet więcej. Wizyta znajomych pacjentów nie ogranicza się do zakresu merytorycznego, ale również obejmuje pogawędki mocno prywatne, które dla czekających przed gabinetm pacjentów nie do końca są równie śmieszne. Ostatecznie z wizyty zrezygnowałam, poślizg 30 min., trzech pacjenów jeszcze przede mną, a pani doktor nadal konynuowała swoje prywatne spotkanie. Szkoda, że opinia o SIGNUM jest budowana na bazie takiego lekarza. Pani doktor czasy już się zmieniły i pacjenci oczekują również szacunku od lekarza! Dodam, że czekałam na wizytę prywatną.

Pani doktor jest pretensjonolna niekompetentna, brak jej odpowiedniego podejścia do pacjentów. Patrząc i słuchając jak się odnosi do interesantów-nie jest to postawa godna polecenia i zaufania. PRZEDMIOTOWO TRAKTUJE PACJENTÓW.

Pani doktor bardzo przyjemna w obyciu, a jednocześnie kompetentna i fachowa. Przy swej delikatnej powierzchowności jednocześnie pewna siebie i zdecydowana jeżeli chodzi o podejście do pacjenta

Bardzo dobry, miły i sympatyczny specjalista, który uratował mój wzrok. Potrafi przeciwstawić się błędnie postawionej diagnozie przez innego pseudo okulistę, a następnie trafnie postawić prawidłową. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor.

Bardzo polecam! Świetny i doświadczony specjalista! Idealnie zdiagnozowała problem i świetnie dobrała nowe szkła do okularów!

Nie mam nic dobrego do powiedzenia o pani doktor, jest nieprzyjemna,niecierpliwa,niemiła, a brak wiedzy powoduje ze jest zdesperowana,obarcza winą za chorobę pacjenta. Pani doktor nie jest zainteresowana pacjentem,gdy nie potrafi postawić diagnozy uważa, że zabiera jej się czas.Nie skorzystam już z jej usług,bo przez ostatni rok nie pomogła mi wcale.Teraz jestem na dobrej drodze u innego lekarza. Panią doktor irytuje i denerwuje pacjent,pozwala sobie na podniesiony ton i przykre uwagi.Nie polecam!!!

Zostałam przyjęta dużo po czasie na który byłam umówiona, Pani doktor nie wyglądała na zainteresowaną problemem, z którym przyszłam. Pobieżnie zbadała mój wzrok, przepisała receptę na szkła o mocy -2,75 (takie same, które miałam od pięciu lat, twierdząc, że są one i tak dla mnie za mocne - a przyszłam, ponieważ pogorszył mi się wzrok). Okulary zrobiłam zgodnie z receptą, okazało się, że są do wyrzucenia, bo nie widziałam w nich ostro. Po konsultacji z innym specjalistą została stwierdzona większa wada oraz cylinder na jednym oku, którego Pani doktor nie zauważyła. Szkła musiałam robić jeszcze raz.

Bardzo ODRADZAM, zupełnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta, źle postawiona diagnoza, niemiła atmosfera, czułam się jakby lekarz wiedział lepiej jak widzę, a ja nie mam nic do gadania. Niby czeka się niedługo na wizytę, ale naprawdę nie warto! Bardzo żałuję, że musiałam trafić na takiego lekarza!

Wspaniałe, wyrozumiale podejście do pacjenta, ale przede wszystkim trafne rozpoznanie i skuteczne leczenie. Serdecznie polecam!

Pani Doktor nie ma w sobie cech jakie powinien mieć lekarz, jest arogancka, traktuje pacjenta z góry. Poinfomowała nas, że nie będzie nas więcej przyjmować ponieważ nie ma takiego obowiązku (!!!), właściwie kazała nam opuścić gabinet, po zadaniu niewygodnego pytania wszczęła karczemną awaturę. Pani doktor traktuje SIGNUM jak prywatną praktykę, "swoich" Klientów, nawet spóźnionych przyjmuje "od ręki". Pani doktor nie panuje nad swoimi emocjami, nie ma nawet elementarnego wychowania, uważa, że pacejnt jest dla niej a nie ona dla pacejnta.

Wizyta prywatna w CM Signum Katowice trwająca niecałe 2 minuty !!!, bo Pani doktor miała opóźnienie, a za drzwiami zobaczyła swojego znajomego (rzecz jasna nie zapisanego na żadną godziną). Nie informuje pacjenta o diagnozie, zarozumiała i bezczelna. Nie wykonała żadnych badań wchodzących w cenę wizyty. Po stosowaniu kropli zaleconych przez Panią doktor zapalenie spojówki (ponoć) nawróciło z podwójną mocą, oko nadal mnie boli, swędzi, jest czerwone, ropieje i pęka mi głowa, więc chyba nie była to trafna diagnoza. No ale przecież znajomy nie może czekać.... ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!! A CH Signum, które jest świetną przychodnią polecam nie nawiązywanie współpracy z takimi pseudo lekarzami jak dr drobisz.