lekarz Barbara Dziasek

Psychiatra

Ta kobieta doprowadziła moją żonę do próby samobójczej. Swoim karygodnym stosunkiem do obowiązków i do pacjenta spowodowała u żony pogłębienie się depresji. B. Dziasek (celowo pomijam słowo "doktor") jest niedouczona i obrażona na pacjentów, że do niej przychodzą. Nie powinna leczyć ludzi, bo nie potrafi. Dałem 1, bo niżej się nie da.

Ja się w ogóle dziwię, że ta pani przyjmuje pacjentów, że jest lekarzem, zwłaszcza psychiatrą. Jest arogancka, niegrzeczna i niedyskretna. Zdecydowanie odradzam wizytę u B. Dziasek!