lekarz Barbara Frankowska-Konopa

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Chodząc do pani Basi podczas mojej pierwszej ciąży zawsze miałam wrażenie, że wykazuje zbyt duży pośpiech. Na jednego pacjenta przeznaczała 10-15 minut. Niestety miało to swoje późniejsze nieprzyjemne konsekwencje. Przy pierwszych dwóch badaniach nie zmierzyła mi ciśnienia krwi, a jak się później okazało od początku ciąży miałam nadciśnienia. Wyszła z założenia, że skoro jestem młoda to nic mi nie dolega. wcześniej o problemach z nadciśnieniem nie wiedziałem, ale wiem, że lekarz podczas pierwszej wizyty powinien je zbadać. Oczywiscie skończyło sie na wizycie na pogotowiu,gdy ból głowy był nie do wytrzymania. Powinnam od początku ciąży dostawać tabletki przeciw nadciśnieniu. Nie zawsze pani Basia była też miła. Zależało od dnia i jej humoru. Pod koniec ciąży, gdy trafiłam na patologie do szpitala okazało się, że lakarze pracujący w szpitalu. Szczególnie ordynator, który mnie na oddział przyjmował miał bardzo lekceważący stosunek do pani doktor. Stwierdził, że mogłam znaleźć lepszego lekarza do prowadzenia ciąży. Może miał rację i nie musiałabym przeleżeć miesiac czasu w szpitalu...

Bardzo polecam! Konkretna, miła, rzeczowa. Prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Wizyta trwała tak długa jak była potrzeba, nigdy mnie nie naciągała na pieniądze. Informowała o wszystkich możliwych badaniach dodatkowych

Bardzo polecam! Konkretna, miła, rzeczowa.

Wiem że pani nie ma czasu dla mnie bo pani ma dużo pacjentek ale pani coś powiem wiem jak pani jest cięszko ale one lubią do pani przychodzic bo panią lubią tak jak ja lubie do pani przychodzić bo panią bardzo lubię jest pani młoda ,inteligentna , rzeczowa i specjaliską od SUG . Nie przyjdę Werześniu tylko Pażdzierniku byłam na wakacjach i nie było nic z jajnikami byłam zadowolona czy pani mnie byłam z mamą u pani bo miałam zapalenie przydatków cieszę sie że panią znalazłam ma pani bardo ładnie pani robi SUG jestem pod wielkim wrazeniem pani bardzo ładnie podchodzi do pacjentek .

Niestety z przykrością stwierdzam, że nie mogę przyłączyć się do poniższych pochlebieństw na temat dr Barbary W listopadzie moja żona zaszła w ciążę.Pani Frankowska była jej lekarzem ok 3-4 lat.Bardzo dobry specjalista,nie można było powidzieć nawet 1 złego słowa na nią.Do momentu zajścia w ciążę.Oto cała historia: 4 tydzień. Żona miała małe, brązowawe krwawienie. Wkradł się maly niepokój.Telefon do p. Basi. Odpowiedź-"Jak pani bedzie krwawić to wtedy proszę zgłosić sie do mnie",albo proszę przyjść za tydzień, bo na dzisiaj nie mam miejsc.Na ten sam przypadek znajoma dostala lekarstwo też w ...

4 tydzień.
Żona miała małe, brązowawe krwawienie. Wkradł się maly niepokój.Telefon do p. Basi. Odpowiedź-"Jak pani bedzie krwawić to wtedy proszę zgłosić sie do mnie",albo proszę przyjść za tydzień, bo na dzisiaj nie mam miejsc.Na ten sam przypadek znajoma dostala lekarstwo też w 4 tygodniu.
10 tydzień.
Wystąpił krwawy upław.jeden,bo jeden,ale wystąpił.
telefon do p.Basi z prośbą o wizytę.Odpowiedź-"Niestety nie mam juz na dzisiaj miejsc,ale przyjme panią w środę(był poniedziałek).".Bardzo mnie to jako męża rozzłościło.Zarejestrowaliśmy się do zwykłej przychodni.Zrobiliśmy USG i się okazało, że...niestety nie bije serduszko...płód jest martwy.Nikomu nie życzę tych przeżyć,dramatu jakim jest utrata dziecka.
Od razu zaznaczam, że NIE OBWINIAM Pani doktor za utratę dziecka.Jedyną i ogromną pretensję mam tylko o to, że nie przyjęła mojej żony na wizytę przede wszystkim w 4 tygodniu.
Zdanie moje jest takie,że miała obowiązek to zrobić.Płacimy jej za to grube pieniądze

Rewelacja. Nigdy nie spotkalam tak kompetentnego i serdecznego lekarza. Bardzo delikatna przy badaniu,wszystko tlumaczy,pokazuje usg w trakcie badania. Gabinet czysciutki. Polecam. Wkoncu znalazlam lekarza na Bardzo wysokim poziomie !

Pani doktor poprowadziła obydwie moje ciąże. Z całego serca polecam!

Pani doktor poprowadziła obydwie moje ciąże. Z całego serca polecam!

Nie ma lepszego lekarza niż dr Basia:) Dzięki niej jestem najszczęśliwszą osobą na ziemii,po wielu latach walki o dziecko doczekałam się zdrowego syna!Wielu lekarzy odwiedziłam w życiu jednak tylko dr Basia podeszła do problemu profesjonalnie,otoczyła opieką i wspierała w każdym ciężkim momencie. Patrząc na mojego synka zawsze pamiętam o niej:))) Polecam!To prawdziwie profesjonalny lekarz!!! Pozdrawiam! Ewelina F.

Nie ma lepszego lekarza niż dr Basia:)
Patrząc na mojego synka zawsze pamiętam o niej:)))
Polecam!To prawdziwie profesjonalny lekarz!!!

Pozdrawiam!
Ewelina F.

Nie polecam tej pani. Jej poziom wiedzy jest skandaliczny. Nie miała żadnego pojęcia na temat podstawowych chorób w zakresie swojej specjalizacji. Niedouczona i niedoinformowana, a przy tym bardzo nie delikatna, bo pewnych pytań się nie zadaje.

DZIĘKUJĘ PANI DOKTUR BARBARO KONOPKA FRANKOWSKA ZA CAŁE SUG JEST PANI MOJIM JEDYNYM LEKARZEM MA PANI TAKIE DELIKATNE RĘCE I TAKIE CIEPLUTKIE BARDO MI MIŁO CHODZIĆ DO PANI NA BADANIE SUG MAM NA DZIEJĘ ŻE SIĘ PAŻDZIERNIKU SIĘ ZNOWU ZOBACZYMY PAPA JOANNA MILER .

Rewelacja-bardzo miła, delikatna a jednocześnie rzeczowa i konkretna. Odpowiada na każde pytanie-POLECAM!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk