lekarz Barbara Frankowska-Konopa

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Wiem że pani nie ma czasu dla mnie bo pani ma dużo pacjentek ale pani coś powiem wiem jak pani jest cięszko ale one lubią do pani przychodzic bo panią lubią tak jak ja lubie do pani przychodzić bo panią bardzo lubię jest pani młoda ,inteligentna , rzeczowa i specjaliską od SUG . Nie przyjdę Werześniu tylko Pażdzierniku byłam na wakacjach i nie było nic z jajnikami byłam zadowolona czy pani mnie byłam z mamą u pani bo miałam zapalenie przydatków cieszę sie że panią znalazłam ma pani bardo ładnie pani robi SUG jestem pod wielkim wrazeniem pani bardzo ładnie podchodzi do pacjentek .

Nie ma lepszego lekarza niż dr Basia:) Dzięki niej jestem najszczęśliwszą osobą na ziemii,po wielu latach walki o dziecko doczekałam się zdrowego syna!Wielu lekarzy odwiedziłam w życiu jednak tylko dr Basia podeszła do problemu profesjonalnie,otoczyła opieką i wspierała w każdym ciężkim momencie. Patrząc na mojego synka zawsze pamiętam o niej:))) Polecam!To prawdziwie profesjonalny lekarz!!! Pozdrawiam! Ewelina F.

Nie ma lepszego lekarza niż dr Basia:)
Patrząc na mojego synka zawsze pamiętam o niej:)))
Polecam!To prawdziwie profesjonalny lekarz!!!

Pozdrawiam!
Ewelina F.

Polecam Panią doktor jeśli ktoś idzie pierwszy raz.

Polecam Panią doktor jeśli ktoś idzie pierwszy raz.

DZIĘKUJĘ PANI DOKTUR BARBARO KONOPKA FRANKOWSKA ZA CAŁE SUG JEST PANI MOJIM JEDYNYM LEKARZEM MA PANI TAKIE DELIKATNE RĘCE I TAKIE CIEPLUTKIE BARDO MI MIŁO CHODZIĆ DO PANI NA BADANIE SUG MAM NA DZIEJĘ ŻE SIĘ PAŻDZIERNIKU SIĘ ZNOWU ZOBACZYMY PAPA JOANNA MILER .

Wspaniały ginekolog!!!! Polecam wszystkim kobietom!!! Razem przeszłyśmy przez moja ciąże a bywało czasem ciężko Pani doktor zawsze znalazła dla mnie czas!!!

Pani Basia to prawdziwa profesjonalistka, poświęca pacjentowi czas i uwagę. Jest miła i stwarza miłą atmosferę.

Pani doktor poza tym ze zaskoczyła mnie swoim ciepłem i grzecznością, naprawdę kompleksowo podeszła do mojej osoby dzięki czemu pomogła w wyjaśnieniu objawów neurologicznych, stanów depresyjnych, nadciśnienia. Od dwóch lat każdy specjalista leczył swoje, Pani doktor zebrała to w całość. Pierwszy lekarz który słuchał o czym mówię.

Pani doktor prowadzi moją ciąże jestem teraz w 14 tygodniu ciąży i ja jestem bardzo zadowolona, bardzo miła, kompetentna powiem tyle zna się na tym co robi:) naprawde polecam wszystkim.

Niestety z przykrością stwierdzam, że nie mogę przyłączyć się do poniższych pochlebieństw na temat dr Barbary W listopadzie moja żona zaszła w ciążę.Pani Frankowska była jej lekarzem ok 3-4 lat.Bardzo dobry specjalista,nie można było powidzieć nawet 1 złego słowa na nią.Do momentu zajścia w ciążę.Oto cała historia: 4 tydzień. Żona miała małe, brązowawe krwawienie. Wkradł się maly niepokój.Telefon do p. Basi. Odpowiedź-"Jak pani bedzie krwawić to wtedy proszę zgłosić sie do mnie",albo proszę przyjść za tydzień, bo na dzisiaj nie mam miejsc.Na ten sam przypadek znajoma dostala lekarstwo też w ...

4 tydzień.
Żona miała małe, brązowawe krwawienie. Wkradł się maly niepokój.Telefon do p. Basi. Odpowiedź-"Jak pani bedzie krwawić to wtedy proszę zgłosić sie do mnie",albo proszę przyjść za tydzień, bo na dzisiaj nie mam miejsc.Na ten sam przypadek znajoma dostala lekarstwo też w 4 tygodniu.
10 tydzień.
Wystąpił krwawy upław.jeden,bo jeden,ale wystąpił.
telefon do p.Basi z prośbą o wizytę.Odpowiedź-"Niestety nie mam juz na dzisiaj miejsc,ale przyjme panią w środę(był poniedziałek).".Bardzo mnie to jako męża rozzłościło.Zarejestrowaliśmy się do zwykłej przychodni.Zrobiliśmy USG i się okazało, że...niestety nie bije serduszko...płód jest martwy.Nikomu nie życzę tych przeżyć,dramatu jakim jest utrata dziecka.
Od razu zaznaczam, że NIE OBWINIAM Pani doktor za utratę dziecka.Jedyną i ogromną pretensję mam tylko o to, że nie przyjęła mojej żony na wizytę przede wszystkim w 4 tygodniu.
Zdanie moje jest takie,że miała obowiązek to zrobić.Płacimy jej za to grube pieniądze

Naprawdę polecam. Jestem pacjentką Pani Doktor od 3 lat i mogę na nią zawsze liczyć. Miła atmosfera połączona z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjentek.