lekarz Barbara Frankowska-Konopa

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Nie polecam tej pani. Jej poziom wiedzy jest skandaliczny. Nie miała żadnego pojęcia na temat podstawowych chorób w zakresie swojej specjalizacji. Niedouczona i niedoinformowana, a przy tym bardzo nie delikatna, bo pewnych pytań się nie zadaje.

DZIĘKUJĘ PANI DOKTUR BARBARO KONOPKA FRANKOWSKA ZA CAŁE SUG JEST PANI MOJIM JEDYNYM LEKARZEM MA PANI TAKIE DELIKATNE RĘCE I TAKIE CIEPLUTKIE BARDO MI MIŁO CHODZIĆ DO PANI NA BADANIE SUG MAM NA DZIEJĘ ŻE SIĘ PAŻDZIERNIKU SIĘ ZNOWU ZOBACZYMY PAPA JOANNA MILER .

Rewelacja-bardzo miła, delikatna a jednocześnie rzeczowa i konkretna. Odpowiada na każde pytanie-POLECAM!!!

Pani doktor poza tym ze zaskoczyła mnie swoim ciepłem i grzecznością, naprawdę kompleksowo podeszła do mojej osoby dzięki czemu pomogła w wyjaśnieniu objawów neurologicznych, stanów depresyjnych, nadciśnienia. Od dwóch lat każdy specjalista leczył swoje, Pani doktor zebrała to w całość. Pierwszy lekarz który słuchał o czym mówię.

Wspaniały ginekolog!!!! Polecam wszystkim kobietom!!! Razem przeszłyśmy przez moja ciąże a bywało czasem ciężko Pani doktor zawsze znalazła dla mnie czas!!!

Pani doktor prowadzi moją ciąże jestem teraz w 14 tygodniu ciąży i ja jestem bardzo zadowolona, bardzo miła, kompetentna powiem tyle zna się na tym co robi:) naprawde polecam wszystkim.

Polecam Panią doktor jeśli ktoś idzie pierwszy raz.

Polecam Panią doktor jeśli ktoś idzie pierwszy raz.

Naprawdę polecam. Jestem pacjentką Pani Doktor od 3 lat i mogę na nią zawsze liczyć. Miła atmosfera połączona z profesjonalnym i indywidualnym podejściem do pacjentek.

Pani Basia to prawdziwa profesjonalistka, poświęca pacjentowi czas i uwagę. Jest miła i stwarza miłą atmosferę.

Goraco polecam!!!!!!!!!!! To najlepsza ginekolog u ktorej bylam. Bardzo mila i kompetentna! Prowadzi moja ciaze i jestem bardzo zadowolona!!!!

Goraco polecam!!!!!!!!!!!
To najlepsza ginekolog u ktorej bylam. Bardzo mila i kompetentna!
Prowadzi moja ciaze i jestem bardzo zadowolona!!!!