lek. dent. Barbara Gierat-Kucharzewska

3,5
3,7
3,7
3,3

Zdecydowanie odradzam Pani doktor! Z bólem przyjela mnie w tym samym dniu, bardzo mila, wszystko szczegolowo objasnila, wykonala dwa zdjecia i niestety na tym sie konczy. Mialam leczona kanalowo jedynke, gdy wypuchlam Pani doktor stwierdzila, ze to zagraza mojemu wzrokowi i musimy natychmiast wyrwac dwa zęby (1 i 2) zaproponowala dwa implanty (jeden 4500zl) udalam sie jeszcze na konsultacje do chirurga szczekowego na konsultacje, po czym okazalo sie, ze jedynka byla niepotrzebnie otwierana, owszem jest torbiel ale nad dwojka!!!! Wystarczyla resekcja za 10% kwoty i wszystko w porzadku. Byc moze moj przypadek jest wyjatkiem, bo bardzo duzo osob chwali i ceni ten gabinet, ale ja nigdy wiecej tam nie pojde. Nie miesci mi sie w glowie jak lekarz z takim doswiadczeniem i taka wiedza chce wyrwac dwa zdrowe zęby. Nasuwa sie tylko chec zysku, bo nic innego nie jest tego w stanie wytlumaczyc.

Miła, kompetentna i pewna siebie. Sądząc po dyplomach rownież merytorycznie przygotowana bardzo dobrze. Spokojnie wytlumaczyla proces leczenia, ustalila plan, poinformowala o kosztach. Konkret poparty merytoryczna wiedza. Choc niezbyt tania to jej profesjonalizm pozwala twierdzic, ze to dobrze wydane pieniądze. Nie jestem entuzjastycznie nastawiona do stomatologow a jej potrafilam zaufac, bo bije z niej pewność wykonywanych czynności. Nie gani, jest wyrozumiala, wszystko tlumaczy i nie robi nic bez konsultacji. Z tego co wyczytalam w gabinecie, jest doktorem nauk medycznych, implantologiem i szkonczyla szereg kursow.

Bardzo słaby stomatolog, leczyłem u niej zęba mądrości, którego doradziła by leczyć kanałowo, a nie wyrywać bo, tłumaczyła - "do póki się da to trzeba leczyć"...no i kilka lat ząb wytrzymał po czym masakra była przy jego wyrywaniu... Mam żal do tej Pani bo od innych dentystów dowiedziałem się, że zębów mądrości (dolnych) nie leczy się kanałowo. Naraziła mnie na ogromny ból i ogromne koszty związane z leczeniem a później wyrwaniem tego "leczonego" zęba.NIGDY NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ PANI!

Po pierwsze ma serce :)Bardzo miła i poświęca duzo, czasu na wytłumaczenie i ewentualny zabieg ,koszt i metody którymi mozna uratować i leczyc zęba,Polecam w 100% obsluga w gabinecie świetna.Pozostali lekarze chcieli zęby usunąć Pani Doktor podjeła sie leczenia.

Głupi byłem, że tak długo zwlekałem z odwiedzinami dentysty. Oprócz oczekiwania - kolejka, reszta wizyty bezstresowa z planem leczenia, wyjaśnieniem i praktycznie bezbolesna. Polecam i oby wszystkie odwiedziny u lekarzy tak przebiegały.

polecam wszystkim i na chwilę obecną nie zmienił bym na innego doktora czy specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta , gabinet bardzo doinwestowany rtg itp.Zaznaczę jeszcze że nigdy nie lubiłem wizyt u stomatologa ale w tym gabinecie się to zmieniło,po prostu bez stresu. POLECAM

Rewelacyjna Pani doktor!!! Mieszkam obecnie w innym mieście i jest mi ciężko znaleźć stomatologa, który choć w pewnym stopniu przypominałby Panią doktor... Jej podejście, fachowość i wiedza jaką dysponuje są nieocenione!Polecam wszystkim!

DR BARBARA GIERAT KUCHARZEWSKA PRZYJMUJE TYLKO NA RABSZTYŃSKIEJ 9 I JEST WSPANIAŁYM LEKARZEM

Po skorzystaniu z usługi /protezy/ mogę szczerze polecić innym usługi u Pani doktór

Wszystko profesjonalnie, bez bólu i strachu.100% zaufania. Polecam!

Wszystko profesjonalnie, bez bólu i strachu.100% zaufania. Polecam!