Filtruj terminy

Olkusz Stomatolog lek. dent. Arkadiusz Żurek

lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13

wizyta już od 100
Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Joanna Zappa-Gawłowska

Chirurg stomatolog

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Pełen profesjonalizm, doprowadziłem do wyrywania zęba bojąc się panicznie dentystów po przejściach w prywatnych gabinetach. U Pani Joanny pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, wytłumaczenie dolegliwości, a samo wyrywanie bezbolesne, miła atmosfera, polecam jak najbardziej, bylem z polecenia a teraz polecam i zachwalam. Teraz pójście do dentysty to jak wyjście do fryzjera ;) Pozdrawiam :D
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Barbara Gierat-Kucharzewska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "hypermed" - centrum stomatologiczno-medyczne
RABSZTYŃSKA 9
32-300 Olkusz

Zdecydowanie odradzam Pani doktor! Z bólem przyjela mnie w tym samym dniu, bardzo mila, wszystko szczegolowo objasnila, wykonala dwa zdjecia i niestety na tym sie konczy. Mialam leczona kanalowo jedynke, gdy wypuchlam Pani doktor stwierdzila, ze to zagraza mojemu wzrokowi i musimy natychmiast wyrwac dwa zęby (1 i 2) zaproponowala dwa implanty (jeden 4500zl) udalam sie jeszcze na konsultacje do chirurga szczekowego na konsultacje, po czym okazalo sie, ze jedynka ...
Opinia dodana przez: Ola

Barbara Kucharzewska-Malik

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

TRAGEDIA GRUBIAŃSTWO ITP. Zadzwoniłem żeby ustalić żonie termin wizyty konsultacyjnej na usunięcie 4 ósemek. Zapytałem czy potrzeba skierowanie, zdjęcie itp. Uzyskałem odpowiedź że nie trzeba skierowania a zdjęcie jak jest to przynieść a jak nie ma to nie robić bo mają swój aparat i zrobią w ramach usługi. Pojechaliśmy z żoną, ( 1 godzina drogi ) czekaliśmy 1,5 godziny bo trwał zabieg ( nie ustalają wizyt na godziny ) po ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

Maria Dela-Zięba

Olkusz

Najlepszy stomatolog u jakiego się leczyłam! Rewelacja! :) Miła atmosfera, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szeroki wachlarz usług i niewygórowane ceny! Sama dojeżdżam spoza Olkusza i nigdy nie wybiorę się do innego specjalisty! :) Serdecznie polecam! :)
Opinia dodana przez: Zosia

Dorota Supernak-Bobko

USG, RTG

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam

lek. dent. Karolina Babiuch

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60
32-300 Olkusz

Pani dr to przemiła i kompetentna osoba😀 potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie wykazując się wiedzą praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu również dla dzieci.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Mariusz Gizicki

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz, profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Odwiedzam ten gabinet od lat, i zawsze jestem bardzo zadowolony.
Opinia dodana przez: Kazik

lek. dent. Marta Glanc

Centrum Opieki Medycznej ESKULAP s.c.
Króla Kazimierza Wielkiego 28
32-300 Olkusz

Zdecydowanie TAK. Jest jedną z najlepszych dentystek. Chodzę do niej od bardzo młodych lat.

lek. dent. Renata Szpringer

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Jedna z niewielu olkuskich lakarzy dostępna 'zawsze' i dopasowująca sie do pacjenta. Zawsze wesoła i usmiechnięta a to u stomatologa sie liczy ( kto z nas lubi wizyty u stomatologa)ja dzięki pani doktor je polubiłem. Polecam wszystkim swoim znajomym i nigdy nie usłyszałem,żeby ktos nie był zadowolony z wizyty

Stomatolodzy w mieście Olkusz