Stomatolog Olkusz

Wolny termin: 29 Cze o 10:00. Sprawdź inny. # 1
Stomatolog Olkusz lek. dent. Arkadiusz Żurek

ul. Nowa 13
32-300 Olkusz

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Opinia dodana przez: Ewelina Chwastecka

artDENT s.c. Prywatna Praktyka Lekarsko-Dentystyczna lek. stom. Ewa Piątek-Kopeć, lek. dent. Karolina Babiuch
Kr. Kaz. Wielkiego 60
32-300 Olkusz

Pani dr to przemiła i kompetentna osoba😀 potrafi rzeczowo odpowiedzieć na każde pytanie wykazując się wiedzą praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu również dla dzieci.

Opinia dodana przez: Monika

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Wspaniały lekarz, profesjonalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Odwiedzam ten gabinet od lat, i zawsze jestem bardzo zadowolony.

Opinia dodana przez: Kazik

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Chodzę do pani doktor od wielu lat. Jedna z niewielu olkuskich lakarzy dostępna 'zawsze' i dopasowująca sie do pacjenta. Zawsze wesoła i usmiechnięta a to u stomatologa sie liczy ( kto z nas lubi wizyty u stomatologa)ja dzięki pani doktor je polubiłem. Polecam wszystkim swoim znajomym i nigdy nie usłyszałem,żeby ktos nie był zadowolony z wizyty

Bylicy 1 lok 35
Olkusz

Świetny Pan Doktor! Leczę się u Pana Gonciarczyka już 7 lat i jestem bardzo zadowolona!

Moje zęby były w fatalnym stanie- okropnie krzywe, poza tym są szerokie, co wyglądało tragicznie. Niektórzy dentyści mówili mi, że raczej nic nie da się z tym zrobić i moje zęby nigdy nie będą idealnie proste.
Trafiłam jednak do doktora Gonciarczyka, który dobrał aparat, zastosował odpowiednie leczenie i co? Zęby są prawie perfekcyjnie proste! Jeżdżę co dwa miesiące na wizyty kontrolne, Pan Doktor poświęca mi bardzo dużo czasu i zawsze mówi, co się dzieje z moimi zębami, kiedy trzeba proponuje zmiany w leczeniu.
Poza tym Pan Doktor Gonciarczyk jest bardzo sympatyczny i miły, zawsze można z nim porozmawiać. Polecam tego specjalistę, bo to prawdziwy lekarz z powołania!

Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Jaśminowa 4
32-300 Olkusz

Świetny lekarz. Wszystkich pacjentów traktuje z wielką uwagą, nie ma leczenia "na szybko". Każda czynność wykonywana przez Panią Doktor jest omawiana, leczenie dokładnie wyjaśniane. Wspaniałe podejście do pacjenta, dla którego wizyta u stomatologa nie koniecznie kojarzy się z przyjemnością. Nigdy się nie czeka w kolejce, świetnie umawiane godziny. Wyjątkowo uprzejma, czystość w gabinecie wręcz wzorcowa. Potrafi doradzić lekarzy, którzy powinni skonsultować bardziej skomplikowane przypadki. Zdecydowanie godna polecenia! Najlepszy stomatolog z którym dotychczas się spotkaliśmy.

Opinia dodana przez: Pacjent

32-300 Olkusz

,, doskonały, bylem u Supernak Bobko w Olkuszu i ona nie dala rady usunąć złamanego instrumentu w korzeniu a on bez problemu to zrobił , polecam

Olkusz

Najlepszy stomatolog w olkuszu :) Pani doktor jest uśmiechnięta, zawsze wytłumaczy wszystko dokładnie, ma niskie ceny i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę.

Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Osoby które się boją wizyt u dentysty będą bardzo zadowolone :)

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Pełen profesjonalizm, doprowadziłem do wyrywania zęba bojąc się panicznie dentystów po przejściach w prywatnych gabinetach. U Pani Joanny pełen profesjonalizm, podejście do pacjenta, wytłumaczenie dolegliwości, a samo wyrywanie bezbolesne, miła atmosfera, polecam jak najbardziej, bylem z polecenia a teraz polecam i zachwalam. Teraz pójście do dentysty to jak wyjście do fryzjera ;) Pozdrawiam :D

Opinia dodana przez: Michał

Lekarsko-Dentystyczny NZOZ "DENMED"
KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO 64
32-300 Olkusz

Doskonały specjalista. Teraz mieszkam poza Olkuszem i specjalnie dojeżdżam 50 km bo wiem że zostanę obsłużona na najwyższym poziomie. Kompetentna i ma świetny sprzęt!!! Polecam