lekarz Barbara Gościniewicz-Płonecka

1,9
1,4
1,6
1,1

Tragedia.szkoda mi nawet słów na tą kobietę.tak leczyła moje dziecko,że aż znalazło się w szpitalu,bo przebijając kanalik wdało się zakażenie.a zanim doszło do przebicia tego kanaliku to wizyta krople wizyta krople i tak chyba z 10razy i oczywiscie prywatnie.a właśnie z tego szpitala ją wcześniej wywalili za branie łapówek więc wiadomo o co chodzi takiej lekarce,na pewno nie o zdrowe oczy naszych dzieci.

To że ta osoba jeszcze pracuje, jako lekarz, nie mieści mi się w głowie. Stawia wyssane z palca błędne diagnozy, zmusza rodziców do robienia dziecku niepotrzebnych badań. Inni lekarze, do których trafiliśmy z naszym niemowlakiem, łapali się za głowę, czytając wymysły doktor. O tym, że jest chamska, arogancka, nie inforumje konkretnie o przebiegu leczenia to już nawet nie warto wspominać. Acha. Moje dziecko badało po Płoneckiej jeszcze 4 okulistów w wyższych ośrodkach. Poza tym, że żaden nie potwierdzał jej diagnozy, każdy nam rodzicom pokazał, że badanie wzroku niemowlaka można przeprowadzić ...

O tym, że jest chamska, arogancka, nie inforumje konkretnie o przebiegu leczenia to już nawet nie warto wspominać. Acha. Moje dziecko badało po Płoneckiej jeszcze 4 okulistów w wyższych ośrodkach. Poza tym, że żaden nie potwierdzał jej diagnozy, każdy nam rodzicom pokazał, że badanie wzroku niemowlaka można przeprowadzić delikatnie.

Szkoda, że wszedłem na tą stronę po wizycie u tej pani.U 6 miesięcznego dziecka z zapaleniem spojówek po 4 dniowym leczeniu jednym antybiotykiem, mimo zdecydowanej poprawy zaleciła zmianę na inny antybiotyk i kazała wybrać całą buteleczkę (przypuszczam że trwałoby to ponad tydzień.Inny okulista jak to usłyszał złapał się za głowę- zalecił stosowanie dotychczasowego leku przez 2 dni. To samo u starszego dziecka. Też kazała wybrać całą buteleczkę jednego antybiotyku i dodatkowo inny w maści. Na wizycie kontrolnej dopatrzyła się alergii i oprócz kontynuowania leczenia dołożyła kroplę na alergię. Konsultacje u innego specjalisty- zaprzestać zupełnie jednego antybiotyku a drugi stosować raz dziennie przez dwa dnia, lek na alergię stosować po zaprzestaniu kuracji antybiotykami. Nie znam się dobrze, ale podawanie antybiotyków małym dzieciom przez prawie dwa tygodnie to jakaś kpina. Ta pani chyba chciała wywołać jakieś schorzenie by móc je później leczyć, a potwierdzam, że jest chytra na pieniądze. Dobrze, że w porę zajrzałem na tę stronę i poszedłem do innego specjalisty. Omijać z daleka

Pani doktor leczyła mnie przez 3 lata na chorobę, której, jak się potem okazało, nie miałam. 3 lata prywatnych wizyt, minimum raz w miesiącu, co chwila nowy antybiotyk. Na koniec szanowna pani nie chciała wydać mojej karty, twierdząc, że nigdy takiej nie prowadziła. Żenada!

Błędnie rozpoznała u mnie jaskrę,strasząc mnie niepotrzebnie.

Błędnie rozpoznała u mnie jaskrę,strasząc mnie niepotrzebnie.

Jeśli znajdziecie się na ul. Prostej przy Szpitalu z dzieckiem/noworotkiem/wczesniakiem to szukać innego lekarza. W Starachowicach dr. Furmaniuk też bada retinopatię u dzieci. ale nie Płonecka. To jedna wielka pomyłka. Kto dał jej zezwolenie na badanie noworotków, malutkich dzieci. A i warunki na Prostej karygodne. Do tego jeszcze super niemiła pani doktor. I panie pielęgniarki, które robią łaskę, że wogóle żyją. Z daleka od takich miejsc. Ta sprawą powinien się zająć NFZ.

Pragnę rozszeżyć mój wczorajszy wpis, chciałam dodać adres tej kliniki w której byłam : Visum clinic Ul.Kopisto 2 Rzeszów tel. 17 86 72 600. Bardzo polecam tą klinikę i panią doktor Pelc. Pani doktor jest bardzo miła i ma dobre podejście do dzeci. Nie jeździjcie do tej, do Kielc, bo szkoda tych dzieciątek i waszych nerwów.

tel. 17 86 72 600. Bardzo polecam tą klinikę i panią doktor Pelc.

Jeździłam do tego lekarza z moim synem, i mówiła że źle się dzieje z oczkami a pojechałam do Rzeszowa do innego lekarza i po zbadaniu powiedział że jest wszystko dobrze ;) Nie polecam!!!

Nie polecam!!!

To chyba najgorsza okulistka z jaką miałam do czynienia. Stanowczo odradzam.

To chyba najgorsza okulistka z jaką miałam do czynienia. Stanowczo odradzam.

Byliśmy z naszym 3 miesięcznym dzieciątkiem pierwszy i ostatni raz u tej lekarki.Opinie pacjentów oczekującuch w poczekalni były mieszane tak że mieliśmy już wyjść ale w końcu zostaliśmy,ano zobaczymy.Zostaliśmy.Niepotrzebnie.Chociaż jak nam powiedzieli pacjenci w poczekalni wizyta kosztuje 100zł nas skasowała na 150zł.Po mojej interwencji oddała nam 50zł ale czy tak to się postępuje?Wyznaczyła kolejną wizytę za tydzień.Następnego dnia oczko wyglądało tak jak przed wizytą czyli było trochę bardziej załzawione niż drugie oczko czego przyczyną rzekomo miał być niedrożny kanalik łzowy który...Dzień wcześniej pani doktor jakoby udrożniła...Po wizycie u innego okulisty okazało się że nie ma się na razie czym martwić ponieważ tak bywa u niemowlaków że CZASAMI KANALIKI MOGĄ BYĆ OKRESOWO CZĘŚCIOWO niedrożne ale dziecko cały czas rośnie i to się zmienia,trzeba tylko masować okolice oczu wzdłóż nosa.Dopiero jak dziecko będzie większe,za parę,parenaście miesiecy trzeba w razie potrzeby dokonać badania i wtedy dopiero,jeśli będzie coś nie tak,udrożnić kanał(kanaliki).Zatem wizyta za tydzień którą dr.Płonecka wyznaczyła nie jest potrzebna i została wyznaczona w wiadomym celu...Co do gabinetu który prowadzi dr.Płonecka w Świetokrzyskim Centrum Matki i Noworodka w Kielcach przy ul.Prostej (NFZ)-szkoda mówić...Polecam przeczytać komentarze na ten temat na www.znanylekarz.pl.Są tam też inne komentarze o pani doktor z którymi zgadzam się w zupełności.Myśle że po przeczytaniu ich już nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie korzystał z porad u tejrze pani.