lekarz Barbara Gruszecka

Lekarz medycyny pracy

Szczerze nie polecam...pani doktór jest agresywna,grubiańska,bardzo nie miła,skupia sie na podbiciu pieczątki w książeczce lub na niemiłej uwadze w stronę pacjenta i to nie koniecznie związanej z badaniem..np.. z wyglądem..swoje uwagi przekazuje w sposób bardzo niemiły i nieuprzejmy ,wizyta trwa dosłownie chwilę i to płatna-nie wiem ile trzeba płacić pani doktor żeby być przyjętym jak człowiek, kompletny brak empatii i kultury osobistej..odradzam absolutnie..

Polecam każdemu, w szczególności przy problemach z postawieniem właściwej diagnozy.