Filtruj terminy

Lekarz Medycyny Pracy Gliwice

lekarz Anna Raew

Internista, Lekarz medycyny pracy

Gliwice

Pani doktor pozjadała wszystkie rozumy. Kwestionuje opinii specjalistów w dziedzinach medycyny, które są jej obce. No chyba, ze ukończyła wszystkie możliwe specjalizacje. Wydaje opinie na podstawie jednorazowej obserwacji, bez zlecania badan , ponadto bardzo niesympatyczna osoba, traktuje pacjentów z góry bez żadnego wyczucia i odrobiny empatii.
Opinia dodana przez: ANONIM

lekarz Danuta Hruszka-Lisniewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Moniuszki 11 lok. 2a
44-100 Gliwice

Bardzo dziękuje Pani doktor za wszelaką pomoc. To dobry człowiek i świetny lekarz! Dopóki będzie pracować to ja na pewno będę do Niej chodzić.

lekarz Iwona Chtiej-Osika

NZOZ "Przychodnia Falck"
Opla 1
44-121 Gliwice

Lekarz kompetentny i wzbudzający zaufanie. Posiada bardzo wysoką kulturę osobistą. Rzetelnie podchodzi do swojej pracy. Godny polecenia.

prof. dr hab. n. med. Marcin Kajdas

Praktyka lekarska
kozielska
Gliwice

Dr Kajdas jest znakomitym specjalistą w swojej dziedzinie, polecem !!

lekarz Barbara Gruszecka

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Szczerze nie polecam...pani doktór jest agresywna,grubiańska,bardzo nie miła,skupia sie na podbiciu pieczątki w książeczce lub na niemiłej uwadze w stronę pacjenta i to nie koniecznie związanej z badaniem..np.. z wyglądem..swoje uwagi przekazuje w sposób bardzo niemiły i nieuprzejmy ,wizyta trwa dosłownie chwilę i to płatna-nie wiem ile trzeba płacić pani doktor żeby być przyjętym jak człowiek, kompletny brak empatii i kultury osobistej..odradzam absolutnie..

lekarz Jacek Najda

Lekarz medycyny pracy, Internista

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Odradzam lekarz niemiły, sprawia wrażenie jakby nie słuchał,co się do niego mówi.Brak poszanowania czyjegoś czasu po dwóch godzinach czekania na wizytę kontrolną, którą sam Pan doktor wyznaczył dowiedziałam się że mam książkowe wyniki ( pomimo ze dermatolog i alergolog uważali inaczej ) i po co ja wogóle przyszłam.I jak on teraz ma rozliczyć moje badania w NFZ. Jak można być tak bezczelnym? Zapieprzam w tym chorym kraju płace składki i ...
Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Bożena Bajer

Lekarz medycyny pracy

Przychodnia Zakładowa przy GPBP S.A.
Bojkowska 18a
44-100 Gliwice

Lekarka wystawia opinie na podstawie niewiadomo czego, nie miłą, brak zaufania, brak kompetencji najważniejsze że kasa się zgadza

lekarz Krzysztof Haładus

Internista, Lekarz medycyny pracy

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Rewelacyjne podejscie do pacjenta. Ciezko sie do niego dostac w przychodni, bo ma mnostwo pacjentow.

lekarz Jolanta Maksymiuk

Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Serdecznie polecam panią doktor . Kompetentna , uprzejma , zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy . Wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i bardzo dobrze dobiera leki .
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Ryszard Szozda

Gliwice

Ten lekarz nie ma pojęcia o medycynie, jest niesympatyczny nie przejmuje się pacjentem traktuje go z góry, rozbiegany innymi sprawami, nie zleca potrzebnych badań.

Nie polecam nikomu.
Opinia dodana przez: Ewa