lekarz Bożena Bajer

Lekarz medycyny pracy

1,1

Lekarz porażka nieuprzejma, agresywna, niemiła, wygłaszająca swoje opinie na temat leczenia przez lekarzy specjalistów, negująca pracę specjalistów. Szkoda, iż z racji umowy z zakładem pracy trzeba do niej iść. Powinna uzyskać 0 notę.

Przykro coś takiego napisać, ale tak nieuprzejme i aroganckiej Pani doktor jeszcze nigdy nie spotkałam. Kąśliwe uwagi, chamskie odżywki, gdybym miała wybór to poszłabym do innego lekarza medycyny pracy. Niestety pracodawca zlecił badanie w placówce w Gliwicach. Załatwić co trzeba i uciekać jak najdalej!!!!

Niestety nie ma możliwości wystawienia zero gwiazdek... a na tyle właśnie Pani Doktor. Tak nieuprzejmej, opryskliwej i obrażającej pacjentów lekarki do tej pory jeszcze nie spotkałam. Bez badania wyśmiewa problemy zdrowotne pacjenta, kąśliwe uwagi są impertynencją najwyższego stopnia, do tego Pani Doktor pozwala sobie zmieniać odpowiedzi pacjenta w wypisanej przez niego ankiecie…

Pani doktor nie chciała mnie przyjąć w umówionym terminie. Kazała mi przyjść w inny dzień, tłumacząc się, że nie ma czasu! Traktowała mnie jak intruza, podnosiła głos, wykpiwała moje schorzenie, podważała kompetencje innych lekarzy. Bezczelna, opryskliwa, niekompetentna. Zero empatii, zero rzetelności. Nie powinna pracować z ludźmi. Szkoda, że w skali ocen nie ma wartości ujemnych.

Lekarka z brakiem wyczucia taktu, opryskliwa,krzycząca, wredna,zero podejścia i szacunku do człowieka

Niekompetentna, brak wiedzy, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, krzykliwa, obraża pacjentów zachowuje się jakpani na włosciach

Lekarka załatwiła badanie okresowe w minutę. Nie pytała o samopoczucie, dolegliwości. Była opryskliwa, nieuprzejma i nie słuchała co się do niej mówi.

Lekarka wystawia opinie na podstawie niewiadomo czego, nie miłą, brak zaufania, brak kompetencji najważniejsze że kasa się zgadza

Pani doktor niekompetentna, brak fachowej wiedzy, bez badania pacjenta wystawia opinie, nieprzyjemna w obyci, nie polecam.