lekarz Barbara Haberko

1,8
1,7
1,4
1,3

Nie polecam. Bardzo niekompetentna osoba.Egzamin z neurologii dziecięcej zdała za 3 lub 4 razem-chyba przyznali jej tytuł specjalisty z litości. Bardzo ,bardzo nie lubi ludzi.

Traktuje dziecko okropnie, dla rodzica jest jeszcze gorsza. Jest pretensjonalna. Zdanie i opinia rodzica nie jest brana pod uwagę. Straszna wizyta.

Bardzo fajna pani.Polecam serdecznie.Miła uprzejma.

Bardzo fajna pani.Polecam serdecznie.Miła uprzejma.

Bardzo nieuprzejma osoba.Traktuje pacjenta jako zło konieczne. Sprawia wrażenie starej panny, która nigdy nie miała do czynienia z dziećmi. Na każde moje pytanie dotyczące zdrowia dziecka odpowiadała bardzo zdawkowo.

Pojechałam do tej pani z małym dzieckiem,nie przyjeła nas ponieważ spóźniliśmy się 4 minuty,widząc nas wyszła z gabinetu i powiedziała,że już wychodzi.

Byłem u tej pani parę lat temu, a do dziś wraz ze wspomnieniem o tej wizycie nadchodzi TRAUMA.........

Uważam, że ta Pani źle dobrała swoją profesję. Absolutnie nie nadaje się do leczenia dzieci, które traktuje jak zło konieczne. Do dzieci trzeba mieć odpowiednie podejście, niesamowitą cierpliwość której ta pani nie posiada. Ponadto jest bardzo nieuprzejma wręcz wstrętna. Odradzam wszystkim!!!!!!!

konował jak cholera ta starucha nie ma o niczym pojęcia !!

konował jak cholera ta starucha nie ma o niczym pojęcia !!

Nie polecam.Syn był nieprawidłowo zdiagnozowany i leczony.

Nie polecam.Syn był nieprawidłowo zdiagnozowany i leczony.

Traktuje pacjenta jak osobę bez żadnej wiedzy i pojęcia o świecie. Jest pretensjonalna i zachowuje się jak pani na włościach, która ma jedną jedyną słuszną rację. Zdanie i opinia pacjenta nie jest brana pod uwagę.