dr Barbara Hofman

Onkolog

Pierwsza wizyta u Pani doktor i bardzo dobre wrażenie. Bardzo sympatyczna i kompetentna potwierdzam poprzedników. Polecam

Byłam pierwszy raz dzisiaj u Pani doktor i jestem zadowolona jak najbardziej osoba kompetentna i zaangażowana w swojej pracy,wszystko tłumaczy jasno i wyraźnie polecam innym pacjentom warto

Niestety nie potwierdzę pozytywnej opinii o tym lekarzu-ta Pani jest obcesowa w stosunku do pacjentów,nawet nie chce się jej wysłuchac pacjenta,a co dopiero zając się diagnostyką i ewentualnie terapią.

Oby więcej takich lekarzy. Super lekarz z powołaniem! Cieszę się że na nią trafiłam.

Akurat od lat znam tą Panią: bardzo mądry lekarz z powołania i niezwykla zaangażowana w to co robi, najwyższy stopień kompetencji, powszechnie chwalona za wyjątkowo miłe, kulturalne podjeście do pacjenta.

Pani Dr jako jedyna sama zaproponowała mi usg piersi, podczas gdy pozostali onkolodzy nie mogąc palpacyjnie wybadać guzków obu piersi (które ja wyczuwałam) twierdzili, że ich tam nie ma! Zawsaze z uwagą ogląda wszystkie wyniki badań i co pół roku jestem u Pani Dr na wizycie kontrolne i za każdym razem daje mi skierowanie na usg. Jest przemiła i przejmuje się zdrowiem pacjentów! Serdecznie dziękuję Pani a Wam wszystkim polecam!!

super lekarz z powolania!!! kompetentna i kulturalna osoba!!

super lekarz z powolania!!! kompetentna i kulturalna osoba!!