Barbara Kacprzak

3,5
3,3
2,7
2,8

Nie jestem w stanie zrozumieć tych wszystkich niemiłych opinii. Ludzie, wyobraźcie sobie że codziennie po kilka razy ktos przychodzi i prosi panią doktor by poświęciła mu chwilę. Pamiętam ostatnio jak przyszłam na umówioną wizytę a tu tłum ludzi. Ja weszłam od razu bo bylam umówiona a wiele osób spojrzalo się na mnie jakbym im dzieci zabijala. Jest to najbardziej kompetentny pediatra jakiego znam, a chodziłam do wielu. Mimo wszystko i tak ostatecznie lądowałam u niej i to ona potrafiła pomóc. Czasem ludzie przychodzą do niej z tak błahymi sprawami ze szok. A potem się obrażają jak ich nie przyjmie i piszą takie komentarze. Odnosząc się do jednego z komentarzy: LEKARZ TEŻ MUSI JEŚĆ

Osobisie nie jestem zadowolona z usług Pani Doktor. Gdybym wcześniej trafiła na to forum, napewno niezdecydowałabym sie na ta Panią przy wyborze pediatry. Uważam że jeest nieuprzejma. Nigdy nie możemy liczyć na przyjęcie bez zapisywani mimo wysokiej goraczki dziecka. Na wizytę trzeba czekać kilka dni a nawet do tyg i dłużej. Bardzo żadko jest tak że można do pani doktor zapisac sie w tym samym tyg. a kilku miesieczne dziecko z wysoką temperatura raczej nie powinno czekac. Czesto jest tak że jak dzwonie w celu zapisania sie otrzymuje informacje ze nie ma miejsca. Dziwne ze inne Panie dr przyjmujące w poliklinice zawsze mogą nas przyjąć. Nawet bez zapisywania w miedzy czasie. Jednak najgorsze co mogłam usłyszeć od Pani dr gdy prosiłam o przyjęcie dziecka z 40stop goraczka bez zapisywania sie cytuje " proszę wyjść teraz mam lunch..." (dodam ze czekałam z dzieckiem dość długo na korytarzu z nadzieją że ktoś się nie pojawi, albo ze zdązymy pomięzy jednym a 2 pacientem)Nie mogłam uwierzyc jak mozna tak traktowac chorych (dzieci) pewnie gdybym zapłaciła za prywatną wizytę i z lunchem możnabyłoby poczekac. Nie polecam!!! Nie twierdze ze pani dr nie zna sie na tym co robi zazwyczaj to co rzepisywała działało dość szybko. Jednak z takim podejściem do pacientów...

Pani Doktor zawsze kompetentnie podchodzi to każdej naszej wizyty, a moje dzieci ją uwielbiają. Nie rozumiem negatywnych komentarzy i obwiniania lekarza o brak miejsca i tzw "przewidywanie" choroby bo nie ma miejsc, o czymś to świadczy, a na pewno nie o tym, że Pani Doktor jest złym lekarzem, wręcz odwrotnie. Nie znam osobiście osoby, która by była niezadowolona z leczenia u Pani Kacprzak.

Jestem totalnie rozczarowana! Wybrałam lekarza z polecenia i totalne rozczarowanie. Lekarz (bo do dr to jej daleko) jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa i nadęta. Robi wielką łaskę że leczy w tej przychodni. Ludzi traktuje z pogardą, nie zdarza jej się pytać rodzica o dolegliwości, spostrzeżenia i przebieg choroby. Sama wie wszystko najlepiej. Strasznie oporna na jakiekolwiek skierowania, czy zwolnienia w przypadku przewlekle chorych dzieci. Brak współpracy z rodzicem, zero wyjaśnień odnośnie diagnozy i planowanego leczenia. Zawsze trzeba się dopytywać co jest dziecku i jaki jest plan leczenia. Nie analizuje historii leczenia ...

Jestem totalnie rozczarowana!
Wybrałam lekarza z polecenia i totalne rozczarowanie. Lekarz (bo do dr to jej daleko) jest bardzo nieuprzejma, opryskliwa i nadęta. Robi wielką łaskę że leczy w tej przychodni. Ludzi traktuje z pogardą, nie zdarza jej się pytać rodzica o dolegliwości, spostrzeżenia i przebieg choroby. Sama wie wszystko najlepiej. Strasznie oporna na jakiekolwiek skierowania, czy zwolnienia w przypadku przewlekle chorych dzieci. Brak współpracy z rodzicem, zero wyjaśnień odnośnie diagnozy i planowanego leczenia. Zawsze trzeba się dopytywać co jest dziecku i jaki jest plan leczenia. Nie analizuje historii leczenia czego efektem jest przepisywanie co wizytę innych lekarstw, nigdy nie pyta o leki w domu. Efekt - cała szafa leków (większość o tym samym działaniu), a dzieci chore! aaa Uśmiech czy miłe słowo- jak na lekarstwo.

Doktor Kacprzak to najlepszy lekarz jaki może sie wymarzyć, bardzo sympatyczna, potrafi porozmawiać, pacjentów traktuje jak rodzinę, nie leczy wszystkiego antybiotykami co jest ogromnym plusem, nie robi problemu gdy dzwoni się do niej prywatnie na komórkę, zawsze pomoże i wytłumaczy, moje dzieci zawsze są szybko i dobrze wyleczone chociaż jedynym minusem jest długie oczekiwanie na wizytę. A co do zły opinii, to nikt nie wpadł, że sami może jesteście niesympatyczni, a takie rzeczy się wyczuwa lub po prostu źle odbieracie zachowanie Pani Doktor. Wielu moich znajomy leczy się u tej Pani i wszyscy ja zachwalają i polecają.

nie rozumiem tylu negatywnych opini na temat Pani Doktor. Ja uwazam że jest ona bardzo dobrym lekarzem. Miła kompetentna( fakt cięzko zapisac się do niej z dnia na dzien ale to o czyms swiadczy , że jest ok jak ludzie do niej chca chodzić) Moj synek ją uwielbia. Zawsze z nim "podyskutuje" :)syn wogóle nie boi sie badaniaOsobiście Polecam Panią Doktor

Od 5 lat korzystam z jej uslug i w 100proc. trafne diagnozy. Mila, zyczliwa. Co prawda ciezko sie dostac, ale wiele razy uchronila moje dziecko od antybiotyku.

Ostatnio po wcześniejszej konsultacji telefonicznej dr zgodziła się przyjąć moją córkę z bólem brzucha. Czekałam 3,5 godz. na korytarzu i na koniec o 18stej dowiedziałam się że nas nie przyjmie bo jest już po pracy i mam iść z dzieckiem do szpitala jak coś poważnego. Byłam ostatnią osobą w przychodni nie mogła poświęcić mi 10 min. Masakra nigdy więcej kontaktu z ta Panią niby doktor

Najlepszy pediatra jakiego znam, byłam już z dzieckiem u różnych lekarzy, ale Pani Kacprzak jest bardzo kompetentna, miła i ma doskonałe podejście do dziaciaczków. I najważniejsze jest to że nie wciska na byle katar antybiotyków, stara się leczyć zachowawczo, aby tego uniknąć. Polecam wszystkim, którzy mają małe dzieci, ja jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to to, że czasem trudno się do niej dostać, trzeba się rejestrować ok. 2 dni wcześniej, ale warto.

Jestem zadowolony, lekarz wyciągnął mnie z przypadłości

Jestem zadowolony, lekarz wyciągnął mnie z przypadłości