lekarz Barbara Makarewicz

Wenerolog, Dermatolog

3,6
3,7
3,4

Świetny specjalista dermatolog. Dobrze że przyjeżdża do Zgorzelca bo bez pani doktor bylibyśmy zmuszeni do dalekich wyjazdów. Świetnie diagnozuje a następnie ustawia leczenie. Polecam panią doktor

Specjalista to mało - pani doktor to ekspert dermatologii. Szkody, że dostępna już tylko w gabinecie prywatnym.

Śmiechu warte , TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PACJENTA jakby nie było to klienta. rejestracja telefoniczna nie funkcjonuje ! bo jak można nazwać fakt umówienia się ze mną na godzinę a potem gdy stanąłem przed drzwiami powiedziano że nastąpiła pomyłka i mam czekać w kolejce !!!! CHa..... w białych kitlach bez krzty odpowiedzialności za działanie, a resztę pozostawię bez komentarza , odradzam TOTALNIE. ludzie nie dajcie się zwariować za wizytę płacicie zacznijcie też i wymagać !

Śmiechu warte , TOTALNY BRAK SZACUNKU DO PACJENTA jakby nie było to klienta.

Świetna lekarka bardzo dobrze opisała moją chorobę i jak ją się leczy . Podejście do pacjenta wspaniałe , poświęca na każdego pacjenta od 10 do 15 min a polecam wszystkim Tą lekarkę .

Korzystam z pomocy pani doktor od prawie 20 lat. Czasem pod jej nieobecność próbowałem chodzić do innych specjalistów ale szybko wracałem do Pani dr. Makarewicz gdyż już dawno zauważyłem, że w odróżnieniu od innych "nie idzie na efekt" - nie ładuje sterydów czy na wszelki wypadek coś na wirusy, bakterie i grzyby do "kupy" - tylko dokładnie identyfikuje chorobę a potem ją leczy. I co najważniejsze robi wszystko by pacjentowi nie zaszkodzić.

Jestem świeżo po wizycie z dzieckiem kilkuletnim. Przygotowałam się na niemiłą Panią bo wcześniej czytałam opinie, nie byłam zaskoczona, że niestety były to opinie uzasadnione. Nie wolno nic mówić o historii choroby, bo od razu kwituje że ją to nie interesuje, tylko to co jest teraz. Dziecko pstrykało sobie pudełeczkiem, kazała przestać bo ją to rozprasza przy tłumaczeniu. Była zaskoczona jak rodzice mogą wypuszczać dziecko latem na zewnątrz bez smarowania go uprzednio filtrami z wysokim faktorem. Powiedziała do dziecka, że może mieć raka skóry jak będzie dorosłe. Zero podejścia do dzieci, metody leczenia przestarzałe, zero uśmiechu, wizyta prywatna, cena pomimo, że w Lubaniu na poziomie cen wrocławskich. Leki z górnej półki, zobaczymy czy pomogą. Na pewno nie wrócę do niej. Nie polecam, bo jednak kontakt też jest ważny.

Choroba z którą się zmagam jest nie uleczalna. Można ją tylko podleczyć. Jest kilka rodzajów tej choroby. Pani doktor z wywiadu pacjenta opisuje co to jest za choroba i jakie są metody jej leczenia. Bardzo sympatyczna osoba. Leczę się u Pani doktor już rok czasu widzę poprawę na skórze, jestem zadowolona. Wszystkim którzy mają problemy dermatologiczne polecam Panią doktor Makarewicz. Jedna z najlepszych specjalistów dermatologi w Jeleniej Górze.

Wyjątkowy lekarz - prawdziwie z powołania. Poświęciła mi pani doktor tyle czasy, że aż się inni denerwowali na korytarzu - ale taka była potrzeba moja i mojej choroby. Nigdy przedtem nikt nie wyjaśnił mi tak dokładnie na czy polega mój chorobowy problem i jak z tą choroba nauczyć się żyć, jak leczyć i pielegnować chorą skórę. Polecam pania doktor nie tylko znajomym.

Świetny specjalista o dużym doświadczeniu. Bardzo wnikliwie prowadzi wywiad i dokładnie bada by trafnie ustalić diagnozę. Nie spieszy się by wizyta skończyła się w jakimś określonym czasie lecz poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego wymaga jego choroba i on sam by wszystko zrozumiał. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia i stosowanie leków. Polecam wszystkim mającym problemy skórne.

Wyjątkowo dociekliwa. Długo bada i wypytuje w wywiadzie. Jest przy tym bardzo miła i uprzejma.Diagnozę stawia bezbłędnie co potwierdza wyjątkowo skuteczne leczenie. Polecili mi panią doktor znajomi a teraz ja szczerze mogę polecić jej usługi innym potrzebującym fachowej pomocy wspaniałego lekarza i specjalisty dermatologa.