lekarz Barbara Markowska-Fenc

3,5
3,5
3,6
2,9

Pani doktor prawie mnie zabiła zapisując mi sterydy do inhalacji, które podaje się dożylnie i domięśniowo. Poza tym dostałam antybiotyki na rzekomą silną infekcję, a białko CRP i OB wyszło w normie... Pani doktor zdiagnozowała też refluks( bo mam zaczerwieniony przełyk), chociaż wspomniałam, że gastroskopia nic takiego nie wykazała. Pomijam, że za wszystkie leki i wizytę zapłaciłam 300zł, czyli za złą diagnozę i jeszcze gorsze leczenie. Dwóch innych lekarzy z przychodni "Medicus" chwyciło się za głowę jak zobaczyło co mi ta pani zapisała. Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

Nie polecam. Notorycznie się spóźnia. Potrzebowałam analizy wyników z tomografii komputerowej zatok aby podjąć konkretne leczenie. Bardzo boli mnie głowa, nie mogę oddychać przez nos gdyż dokucza mi suchość (brak wydzieliny). Oddycham tylko przez gardło, wdała się infekcja gardła, której towarzyszy wysoka gorączka ponad 38 stopni.Prosiłam o obejrzenie wyników. Niestety nie przyjęła mnie i kazała przyjść jak się wyleczę. Nie mam przepisanych leków, gorączka jest nadal a na dodatek jest piątek.

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna osoba, rzeczowo wyjaśniająca schorzenie, zawsze pomaga i skutecznie leczy.Polecam.

Od 2 lat chodziłem do Pani doktor z problemami zatok. Przy jednej wizycie mówi że przegroda jest krzywa i nadaje się do prostowania, przy kolejnej mówi że prostowanie mi nic nie da i tak w koło. Wypisuje drogie leki które pomagały mi do momentu ich odstawienia.

Bardzo kompetentna pani doktor. Cierpliwa, a przy tym delikatna przy niemiłych badaniach i zabiegach.

Pani doktor bardzo kompetentna. Miła, cierpliwa, delikatna przy niemiłych badaniach.

Rzeczowa, doświadczona i bardzo mi pomogła

Rzeczowa, doświadczona i bardzo mi pomogła

Znakomity specjalista. Ogromna wiedza i doświadczenie.

Znakomity specjalista. Ogromna wiedza i doświadczenie.

Pani doktor może i jest dobrym specjalistą, ale jest antypatyczna, niema podejścia do dzieci,przepisała leki,i na tym koniec.Moje dziecko ma problemy z migdałkami, chrapie, budzi sie po nocach.Jest zakwalifikowane do natychmiastowego wyciecia migdałkow przez innego lekarza.

Lekarka niekompetentna, po 3 latach leczenia zorientowała się że przegroda jest krzywa. Twierdziła że wiedziała to od dawna tylko nie to było powodem przewlekłego zapalenia zatok. Wypisuje koszmarnie drogie leki - nieskuteczne. Jest mało delikatna przy badaniach. Znalazłem innego lekarza wyleczył mnie w pół roku.