lekarz Barbara Młynarska-Orzińska

1,5
2,5

Pani doktor jest raczej obojętna podczas wizyty. A może nawet oschła. Tak na prawdę nie wiemy co wyczytała na usg. Nie odzywała się Orawie w ogóle. Nie polecamy wizyty.

Niestety nie zostaly mi podane wskazówki jak wyleczyć przeziębienia, które męczyło mnie od dwóch tygodni. Pani Młynarska potraktowała mnie jak leniucha któremu nie chce się chodzić do pracy i przyszedł jej zawracać szanowne 4 litery tylko żeby wypisała L4. Bardzo mi przykro że następnego dnia musiałam znaleźć innnego lekarza który przepisał mi konkretne leki. Niestety wizyta u tej Pani to strata czasu i nerwów.