Pediatra Pszczyna

Medest s.c. W.Święch, M.Mochuł
ul. ks. bp. Bogedaina 41
43-200 Pszczyna

Lekarz godny polecenia ! Pani doktor jest empatycznym lekarzem, który nigdy nie odmawia pomocy - nawet po godzinach pracy. Rozumie, wysłucha, jest zainteresowana problemem i pacjentem. Nigdy nie usłyszałem od niej złego słowa, a jestem pacjentem od blisko 20 lat. Oby więcej takich lekarzy !

Opinia dodana przez: Nikodem

Bratków 12
43-200 Pszczyna

SUPER !!! lekarka,leczyła mojego męża w dzieciństwie a teraz dwoje naszych dzieci.Mimo upływu lat nie zgorzkniała i nie ma u niej rutyny,do każdego pacjenta podchodzi z serdecznością i pełną uwagą - nie zbywa.
Dzięki niej mój syn wygrał z sepsą która była następstwem zwykłego zatrucia pokarmowego a ona szybko i ZDECYDOWANIE zareagowała i kierowała do szpitala.Polecamy i dziękujemy.

Dworcowa 18 lok. 6

Nie polecam

Nie polecam
P.doktor.U mojego syna po narodzinach stwierdzila napięcie mięśniowe,którego nie miał.Inni lekarze byli zdziwieni ta diagnoza.Syn ma 3latka i ma wszystko ok.Corke koleżanki wysłała do szpitala z podejrzeniem refluksu żołądka.Diagnoza także była błędna.Dziecko spędziło tydzień w szpitalu,zostało uśpione do badania i się okazało,że znów P.doktor się pomyliła!Raz się spóźniłam na wizytę 5minut,bo kolejka była w rejestracji i P.doktor nas nie przyjęła,a syn był chory!Nie powiem na jej temat nic dobrego!

Opinia dodana przez: A

SANUS
ul. Narcyzów Pszczyna
43-200 Pszczyna

Pani Wanda jest moim lekarzem pierwszego kontaktu od 17lat i nigdy mnie nie zawiodła.

Konopnickiej 19
43-200 Pszczyna

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Uważam ze jest prawdziwym lekarzem z powołania

dr n. med. Aneta Gawlik

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

ulica Piaskowa 35
43-200 Pszczyna

Pani doktor jest niekompetentna ,nie zna się na endokrynologii ,czułem się jakbym poszedł do laika a nie do fachowca ,nie chce wypisać recept ,skierowań na badania ,rozmawia z pacjentem jakby sama nie wiedziała o co chodzi ,nie polecam wyrzucone duże pieniądze za wizytę .

Opinia dodana przez: Pawpolak

lekarz Alicja Rzońca-Szczepanek