lekarz Barbara Mowińska

2,7
2,5

MASAKRA!!!!!!!!!!!!! nie polecam. Chodzilam kilka razy na wizyty z bolami jajnika. Pani Mowińska zbadala mnie i stwierdzila ze wszystko jest ok. po kilku dniach wyladowalam na pogotowiu w przychodzni. Dostalam skierowanie na usg bo Pani doktor nie raczyla tego zrobic. Podczas badania usg zapytano mnie jak sprawy ginekologiczne, powiedzialam ze miesiac temu bylam i jest wszystko dobrze.Okazlao sie ze jest torbiel na jajniku ok 5 cm!!!! Z wynikiem powedrowalam do kontroli ginekologicznej. Dopiero wtedy pa badaniu stwierdzila ze jednak jest torbiel(nie robiac badania dopochowowego usg) lekami nie udalao sie go pozbyc , byl zabieg. Kolejna sytuacja miala miejsce kiedy to przepisala mi hormony na uregulowanie miesiaczek, zeby nie powstal ponownie torbiel. strasznie sie czulam po hormonach, dostalam depresji ,bole glowy,zawroty, plakalam nie moglam sie opanowac. pani doktor olala mnie mowioc ze to nie po hormonach tylko depresja(dowiedziawszy sie ze lecze sie u psychiatry)i jesli lekarz psychiatra powie ze odstawic hormony, to odstawic. zostawila mnie samej sobie w piatek przed weekendem z bardzo zlym samopoczuciem.Udalo mi sie dostac do lekarza psychiatry i okazalo sie ze wlasnie te leki moga potegowac depresje i mam je natychmiast odstawic. dzieki bogu nie wzielam kolejnej pigulki i rano samopoczucie moje bylo o niebo lepsze. NIGDY WIECEJ DO PANI DOKTOR!!!!!!

brak słow,nie miła,nie ma czasu dla pacjenta

brak słow,nie miła,nie ma czasu dla pacjenta

RZEŻNIK !!!!!! U Pani doktor jest jak za czasów dr Quinn. Panin doktor wie najlepiej, nawet nie ma sprzętu do USG. Poprostu leczy badając wzrokiem.

Kiedyś byłam udoktor Mowinskiej, nie wiedziałam co mi jest, z tego co wyczytalam na internecie moglo to byc grzybiczne zapalenie pochwy, kobieta ktora ta chorobe miala wie napewno jakie sa objawy pieczenie, swedzenie i bol przy oddawaniu moczu. Poszlam do doktor Mowinskiej, zadala mi 3 pytania: cz jest bol, czy krwawie i czy mam zawroty glowy? Odpowiedzialam ze nie, wiec doktor Mowinska krotka mowiac "olała" mnie, nie pomogly moje tlumaczenia, tylko krzyknela i kazala mi sie na wizyte zapisac, na ktora mialam czekac 2 tygodnie, oczywiscie nie czekalam. Poszlam do doktora Gayda i od razu mnie przyjal :)

W 7 m-cu ciąży(4 lata temu) zrezygnowałam z Pasiecznego i przeszłam do dr Mowińskiej. Jestem zadowolona. Konsultacje ciąży robi z dr. Sikorskim.Leczę się tylko na książeczkę. Nie mam zastrzeżeń. Jest normalnym lekarzem, która odpowiada na wszystkie moje wątpliwości. Może nie jest pięknie w gabinecie, ale kolejki do niej są cały czas. Chodzę ok 4 lat. Dla mnie ważne jest doświadczenie. Zdecydowałam, ze będzie prowadziła moją drugą ciążę.

nie polecam.. wizyta bardzo krótka, stary sprzęt. Co prawda miła osoba, uśmiechnięta, ale według mnie nie leczy zbyt dobrze

Pseudolekarz. Prywatnie milusia, dla pacjentow z NFZ strasznie niemiła. Nie polecam zdecydowanie. Nie idzcie na leczenie panstwowe (NFZtowskie) do niej bo mozecie zle skonczyc! A na pewno niczego sie nie dowiecie nt. swojego stanu zdrowia i sposobu leczenia. Za to doswiadczycie najszybszej wizyty na swiecie.

Bardzo niesympatyczna kobieta, zeby nie powiedziec wredna. Odmówiła przyjęcia z nagłym i silnym bólem bardzo nie miło komentując coś pod nosem. Pielęgniarka i Pani "doktor" swe podejscie do klienta zachowały jeszcze z czasem PRLu, nie polecam, składam skargę do NFZtu!

Dziś odmówiła mi wizyty, nadmienię że jestem w ciąży i bardzo źle się czuję - stwierdziłą że proszę czekać na swój termin czyli za 2 tyg.

polecam :) naprawde spełnia wszystkie oczekiwania i jest bardzo miła i sympatyczna