lekarz Barbara Mowińska

2,6
2,6
2,4
2,4

10 punkt.ok.to będe szczera i obiektywna.Jak sobie przypomnę te koszmarne wizyty(byłam w ciąży)to mnie normalnie krew zalewa co do tej pani lekarz jak i pani pielęgniarki.Pani lekarka przykro mi, ale zero doświadczenia a pani pielęgniarka...Boże widziałeś i nie grzmiałeś

Pani doktor jest uprzejma i kompetetna ale za to jej asystetka to prawdziwa wiedzma,gruba baba ktora jest bardzo nieuprzejma,rejstracja zajmuje jej pol godziny i wszystkie pacjetki narzekaja na nia.Osobiscie jestem pani doktor pacjetka ale zastanawiam sie nad zmiana lekarza ze wzgledu na te pielegniarka.Pani doktor prosze zwolinc to babsko bo traci pani wiele pacjetek!!!!!!!!!!!!!!

Powinni zamknąć ten burdel, razem z tymi starymi sfrustrowanymi krowami. Aż szkoda słów co tam przeżyłam.

Nie polecam tej Pani, jest bardzo nieuprzejma tak samo jak jej asystentka, która rejestruje pacjentki. Jest bardzo wredna kobietą, nieuprzejmą i niemiłą! Taka osoba mająca pierwszy kontakt z pacjentkami powinna być sympatyczna i wzbudzać zaufanie, a tak niestety nie jest :/ Nie polecam zdecydowanie tego gabinetu!!

Szczerze polecam. Miła, nie stresuje mnie, bada delikatnie, wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam

Szczerze polecam.

Kobieta strasznie niemiła i wulgarna. Doprowadza pacjentki do płaczu używając wyzwisk. Nie stara się pomóc nawet w minimalnym stopniu i robi wszystko by jak najszybciej pozbyc sie pacjentki z gabinetu.

Pani doktor jest pierwszym ginekologiem do jakiego poszłam. Zdecydowanie nie żałuję. Jest najlepsza i bardzo kompetentna.