świetny lekarz! mogę polecić na 100%. trafiłam do Pani Doktor po nieudanym leczeniu u innego lekarza, dr.Nowak razu trafiła z lekami i już po kilku dniach stosowania przepisanych specyfików moja skóra zaczęła wracać do normalności a po kilku tyg.mój problem już prawie zniknął Pani Doktor jest sympatyczną osobą i poświęca maksymalną ilość czasu pacjentowi. pierwsza wizyta kosztuje 100zł, ale przy wizycie kontrolnej lekarka nie wzięła ode mnie żadnych pieniędzy, więc ma na prawdę uczciwe podejście. poza tym stara się przepisywać w miarę możliwości niedrogie leki, jeśli jest konieczność zastosowania czegoś droższego, to podpowiada tańsze odpowiedniki. otrzymałam też od Pani Dr kilka próbek preparatów, co też pozwoliło mi trochę zaoszczędzić. może za bardzo się rozpisuję, ale na prawdę chciałabym w pełni przekazać moją opinię, bo miałam długo trwające i poważne problemy ze skórą i wiem jakie to okropne, kiedy traci się wiarę w wyleczenie, bo nie trafiło się na odpowiedniego lekarza. ja trafiłam dopiero na Dr Nowak, która mnie wyleczyła, więc gorąco polecam innym skórnym czy alergicznym nieszczęśnikom.
Maria T.

Chodzę do doktor Nowak prywatnie i publicznie. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, słucha wszystkiego co pacjent ma do powiedzenia. Odpowiada na wszystkie pytania. Nie przepisuje najdroższych leków, stara się znaleźć tańszy odpowiednik. Na pierwszej wizycie siedziałem w gabinecie godzinę, doktor zakończyła wizytę dopiero kiedy była w 100% pewna, że wszystko wiem. Ten lekarz opiekuje się pacjentem, oprócz tego, że go leczy. Zdecydowanie polecam jako alergologa i dermatologa każdemu, który jest odsyłany do kolejnych niekompetentnych lekarzy.

Polecam w 100%!!! Nie znam lepszego specjalisty. Jestem jej pacjentką od 17 lat i jeszcze nigdy nie zawiodłam się na jej metodach leczenia. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością czy brakiem czasu dla pacjenta. Ma rozległą, aktualną wiedzę. Testuje różne kosmetyki, aby znaleźć dla swoich pacjentów najtańsze i najlepsze ("metka" nie ma znaczenia - ma pomagać). W tej chwili leczy również mojego małego synka mogę na niej polegać, choćby chodziło tylko o telefon. Nie znam lepszego lekarza!!!

Pani myśli, że jest Cezarem. Nie miała 10 minut na obejrzenie 3 letniego dziecka. Pani doktor teraz je śniadanie i idzie do domu - taką informację przekazała pani z recepcji- nikt nie czekał w kolejce! Zarobek 100 PLN dla prywatnej przychodni na Rakowicza nie był ważny, jak również przysięga Hipokratesa nie ma znaczenia w przypadku p[odejścia tego "perfekcyjnego" lekarza. Opinie zamieszczane na portalach dla średniej 5 to raczej sami sobie wystawiają. Podejście z jakim się spotkałem przypomina epokę kamienia łupanego. Proponuję wizyty u lekarzy, którzy posiadają telefony komórkowe i są gotowi przyjechać do domu w celu zdiagnozowania objawów u małego pacjenta.

To nie tylko lekarz, ale i świetny psycholog. Tłumaczy wszystko cierpliwie, dobiera trafnie terapię. Nie mogli mi pomóc inni dermatolodzy w mieście, ona uporała się z problemem w parę tygodni. Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz!!! Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna. Udziela pełnej informacji na temat choroby i bardzo chętnie odpowiada na wszelkie pytania pacjenta. Pani doktor trafiła u mnie z prawidłową diagnozą od razu! Przypisała mi leki..i nie jak to robią zwykle inni lekarze, najdroższe, ale w umierkowanej cenie i co najważniejsze- skuteczne! Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor! Od dziś jest to mój dermatolog nr 1! :)

Świetny lekarz!!!
Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna.

Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor!
Od dziś jest to mój dermatolog nr 1! :)

To się nazywa lekarz z powołania. Fantastyczny lekarz, przestałam męczyć się z problemami skóry, kiedy nikt nie mógł mi pomóc i tułałam się po szpitalach. Pani doktor za pierwszym razem stwierdziła i zastosowała leczenie, teraz jest wszystko w porządku. POLECAM!

Bardzo polecam Panią dr Nowak za: wiedzę, kompetencje i bardzo dobre podejście do pacjenta. Pani Doktor to prawdziwy lekarz z powołania, który poświęca pacjentowi dużo uwagi i czasu, tłumaczy, przepisuje niedrogie, a skuteczne leki. Łączę wyrazy szacunku.

Doktor Nowak najbardziej kompetentny lekarz jakiego w życiu spotkałam. Polecam bardzo.

Pomimo dwóch prób zbadania 3 letniego chłopczyka operacja spaliła na panewce, pani lekarz nie miała czasu. Podziękowanie dla Pani z rejestracji za podjęcie dwóch prób. Ani pieniądze z wizyty prywatnej, ani przysięga Hipokratesa nie miały znaczenia. A za miesiąc czy dwa to zbyt długa perspektywa czasowa przy alergiach skórnych. Nie rozumiem jak może funkcjonować w taki sposób prywatny biznes - Rakowicza.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4