lekarz Barbara Prawdzic-Kornacka

Endokrynolog

Fantastyczny Człowiek i Lekarz -tak przez duże litery Dziękuję Pani Doktor.Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza, już po wizycie poczułam się lepiej

Najlepsza pani doktor z jaką miałam kontakt w ostatnich miesiącach.Miła ,sympatyczna,godna polecenia .Zajęła się moją chorobą z oddaniem,analizując badanie krok po kroku.Aby wszyscy lekaże tacy byli!!!!

Niesamowita Pani Doktor. Zdecydowanie polecam.

Niesamowita Pani Doktor. Zdecydowanie polecam.

nie jest zbyt zadowolony leczeniem tego lekarza ..

nie jest zbyt zadowolony leczeniem tego lekarza ..

Szanowni Państwo, takich lekarzy i ludzi jest na lekarstwo,kompetentna. miła ale to takie ważne uczciwa w każdym tego słowa znaczeniu.Polecam wszystkim.

Szanowni Państwo,

kompetentna, otwarta na pacjenta i jego problemy, skupiona, godna zaufania, bardzo ciepły cżłowiek

Super Pani doktor Przesympatyczna, kompetentna! Oby inni lekarze byli tacy jak doktor Kornacka

Super Pani doktor
Przesympatyczna, kompetentna!
Oby inni lekarze byli tacy jak doktor Kornacka

Podpisuję się pod opiniami wyżej. Bardzo dobry lekarz, budzący zaufanie i przede wszystkim widzi w pacjencie człowieka

Potwierdzam :) lekarz idealny po prostu :) cudowna Pani doktor.Na prawdę interesuje się pacjentem,wysłucha cierpliwie,rozwieje wszelkie wątpliwości,profesjonalnie doradzi,wszystko wyjaśni,uprzejma,współczująca cudowna osoba.Do każdego indywidualne podejście,nie patrzy na zegarek aby jak najszybciej opędzić się od pacjentów.Kiedy się u Pani leczyłam często zostawała po godzinach pracy i przyjmowała pacjentów.Można było porozmawiać na każdy temat,cieszyła się razem ze mną kiedy zaszłam w ciążę,potem dopytywała się o dziecko,u Pani doktor aż chciało się leczyć :D Oby wszyscy lekarze tacy byli,to my pacjenci byśmy lecieli jak na skrzydłach do przychodni :) Mam nadzieję że nie długo ...

Mam nadzieję że nie długo znów trafię do tej cudownej Pani doktor :)

GORĄCO POLECAM! Pani doktor indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta - spokojnie tłumaczy wszystkie wątpliwości, jest bardzo cierpliwa. Życzę sobie i innym, żeby na swojej drodze spotykać tylko takich lekarzy!