Endokrynolog Otwock

Warszawska 11/13 (All-Medi)
05-400 Otwock

Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek była tak poważnie i wnikliwie potraktowana przez lekarza i to w dodatku podczas wizyty refundowanej przez NFZ. Pani doktor leczy moją córkę - mam do niej pełne zaufanie. To niezwykle zaanagżowana osoba. LEKARZ przez wielkie "L".

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Najlepsza pani doktor z jaką miałam kontakt w ostatnich miesiącach.Miła ,sympatyczna,godna polecenia .Zajęła się moją chorobą z oddaniem,analizując badanie krok po kroku.Aby wszyscy lekaże tacy byli!!!!

Opinia dodana przez: Kasia

PRIMO SP.Z O. O
Otwock
05-402 Otwock

Czekałam na wizytę do endokrynologa chyba 4 miesiące jak nie więcej, ale to już wszyscy wiemy, że do specjalistów trzeba swoje odczekać.. Kiedy w końcu przyszłam na wizytę ze skierowaniem, które dostałam od internisty, Pani doktor wielce się oburzyła, że to nie do niej powinnam przyjść, a powinnam zgłosić się do poradni endokrynologiczno-ginekologicznej, bo ona jest tylko endokrynologiem (bez specjalności ginekologicznej?), ale czy to moja wina, że internistka z moimi problemami zapisała mnie akurat do niej? Przecież to nie moja wina?! Była strasznie podirytowana, zdenerwowana.. Podkreślam, że to była moja pierwsza wizyta u endokrynologa i zarazem pierwsza w centrum rodzinnym na grunwaldzkiej, więc liczyłam na przyjazne podejście do mnie-pacjenta, niestety przeliczyłam się... Rozumiem, że można mieć kiepski dzień, ale z opinii moich znajomych niestety słyszę, że Pani doktor ma takie 'wahania nastroju' dosyć często... Odnośnie jej wiedzy, nie mam zdania, bo niestety niczego się nie dowiedziałam..
Moja 2-minutowa wizyta u Pani doktor zakończyła się niestety nerwami :/

lekarz Stanisław Niemczyk