dr Barbara Rabska pietrzak

Niekompetentna i pazerna. Serdecznie odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią. Jeśli troszczycie się o zdrowie swoich dzieci to skorzystajcie z usług innego lekarza.

Dla mnie nie ma lepszego, jej diagnozy są ZAWSZE trafne, mam do niej 100% zaufanie. Nie znam bardziej kompetentnego pediatry. Polecam!

Mam dwójkę dzieci, leczę ich u dr Rabskiej od trzech lat. Pani dr nie zawsze i nie od razu zapisuje antybiotyki, czasami po prostu trzeba. Jest bardzo zapracowana, może dlatego nie zawsze ma siłę na uśmiech, ale co do kompetencji i jej wiedzy nie mam wątpliwości.

leczenie polega na uporczywym stosowaniu silnych antybiotyków co doprowadziło do poważnego zagrzybienia organizmu.