lekarz Barbara Seluk

1,8
1,7
1,5
1,6

Goraco polecam pania Doktor. Po przeprowadzonym przez pania Doktor wywiadzie dotyczacym moich dolegliwosci, zostalam poinformowana o chorobie o ktorej nie mialam nawet pojecia, inni lekarze kazali mi tylko brac przeciw bolowe tabletki. Odrazu dostalam skierowania no kolejne szczegolowe badania ktore potwierdzily diagnoze Pani Doktor. Teraz ma ustawione odpowiednie leki i czuje sie znacznie lepiej. Serdecznie dziekuje Pani Doktor, pozdrawiam i do nastepnej wizyty. Wdzieczna Pacjentka

Serdecznie dziekuje Pani Doktor, pozdrawiam i do nastepnej wizyty.

Wdzieczna Pacjentka

Dawno nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym lekarzem, serdecznie nie polecam!

Dawno nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym lekarzem, serdecznie nie polecam!

Pierwszy i ostatni raz u tej lekarz,strasznie nie prztyjemna,prosiłam o skierowanie na badania,poniewaz żle sie czuję i choruje na tarczycę,wiec potrzebuje zrobi wyniki.Lekarz odmówiła mi,powiedziala że mam sobie zrobic wyniki we własnym zakresie.Powiedziałam,ale dlaczego skoro płacę całe życie składki i mam jeszcze zapłacic teraz za wyniki,odpowiedziała mi na to że jestem chora na nerwice i mam iśc do psychiatry.Porażka... jak może taka osoba leczyc ludzi!!!!!!!!