lekarz Barbara Skoumal

2,9
2,9

Witam wszystkich którzy mają problemy z uzębieniem i nie tylko bardzo polecam stomatologa w Bytomiu przy ul gliwicka 8 u P Barbary, przemiła kobieta zartowna aż człowiek zapomina po co przyszedł strach mija gdy P Basia zagada powiem tak że bardzo polecam jest profesjonalna na 100% nigdy bym złego słowa bym nie powiedział ja leczę się u P Basi bo mam wielki problem z uzębieniem i za każdym razem gdy jestem tam wychodzę bardzo zadowolony a naprawdę miałem problem ale ten problem już się kończy dzięki P Basi i wreszcie będę człowiekiem bardziej pewnym siebie a naprawdę ja bardzo przerażająco się bałem stomatologów lecz ten lek minol żona również korzysta z jej usług jak i nasze dzieci dziękuję P Basiu pozdrawiam

Nie polecam a wręcz zdecydowanie odradzam!!! Plomby wypadają po kilku dniach. Gdy poszedłem dla świętego spokoju do innego dentysty zapytał : "kto panu tak zabetonował zęby?"

Oszustka i krętaczka!!!! Nie polecam !!!! Jak ktoś ma ochotę poszargać nerwy, stracić pieniądze i czas!!!!!

Jak dla mnie super Wszystko jak w najlepszym porządku Profesjonalizm pod każdym względem Jak ktoś chce to potrafi się dogadać Pozdrawiam i Polecam :)

Jak dla mnie super
Wszystko jak w najlepszym porządku
Profesjonalizm pod każdym względem
Jak ktoś chce to potrafi się dogadać
Pozdrawiam i Polecam :)

Robiłam u Pani Doktor protezy,górną i dolną,jestem bardzo zadowolona,ząbki jak prawdziwe,wszystko pasuje jak ulał ,nic nie uwiera,Dziękuję Pani Doktor za miłe podejście i profesjonalizm.

Mnie natomiast zrobiła wszystko,jak należy-protetyka super.Nie mam zastrzeżeń.

Mnie natomiast zrobiła wszystko,jak należy-protetyka super.Nie mam zastrzeżeń.

a osoba ! bo o Lekarzu nie ma w tym przypadku mowy, mysli tylko o zarobieniu pieniedzy ! nic innego ja nie obchodzi!nawet najgorszemu wrogowi nie proponowalbym wizyty u tej pseldo Dentystki!!!!!!! zaplacilem u niej 5400 zl za darmo po trzech latach musze nanowo zeby leczyc ! a dawala gwarancje na 30 lat!!!!!pieknie co?

nie polecam-oszustka zęby nie doleczone źle wyczyszczone

nie polecam-oszustka zęby nie doleczone źle wyczyszczone