lekarz Barbara Słabkowska

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, cierpliwie wszystko tłumaczy, pani Doktor jest miła, uśmiechnięta, polecam naprawdę wszystkim!

Podejście do pacjenta ze strony Pani doktor bardzo dobre. Miła, kompetentna. Wyjaśnia dokładnie co dolega pacjentowi.

bardzo słaby pediatra nie polecam był pediatrą mojego dziecka tylko antybiotyki umie przepisywać

Wspaniały pediatra. Tłumaczy nie tylko sposób podawania leku i przebieg terapii, ale również poszukuje przyczyn powstania choroby. Często konsultuje się podczas wizyty ze specjalistami, a po skierowaniu do szpitala na bieżąco informuje się o stanie dziecka z lekarzem dyżurnym i rodzicami. Pani Doktor naprawdę godna polecenia

Nie zgadzam się z opiniami powyżej. Pani Doktor jest zawsze bardzo miła, kompetentna, cierpliwie i dokładnie tłumaczy diagnozę choroby, a skoro ktoś jest niezadowolony, niech zmieni lekarza !!!

Lekarka nie zna się na rzeczy ,na każdą chorobę wydaje taką samą diagnozę (sprzeczną w dodatku).

nie polecam doktorka jest bardzo WREDNA i tyle

nie polecam doktorka jest bardzo WREDNA i tyle