dr n. med. Barbara Stańczyk-Warmuzińska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie polecam ! Lekarz beznadziejny miałam stan zapalny którego ona nie widziała ,nie potrafi nawet poprawnie recepty wypisać. Podczas wizy odbiera prywatne telefony totalna ignorancja pacjenta.

Po co wypisywać opinie o tym czy lekarz jest miły czy nie ,czy można z nim porozmawiac czy nie, chcę się dowiedzieć czy jest kompetentny i znający się na tym co robi ,i tylko tyle.Pani doktor jest miła ale co do jej fachowości mam duże wątpliwości dlatego szukam innego ginekologa .

Bardzo polecam panią doktor! Ma rewelacyjne podejście do pacjentki, jest kompetentna i życzliwa! :)

Ludzka Pani doktor. Badania przeprowadza bardzo delikatnie. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i cierpliwa -

Chodzę do dr Warmuzińskiej od lat. Zawsze sympatyczna, rzeczowa.Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Szczerze bardzo polecam :) Pani doktor jest bardzo konkretna i miła, kompleksowo podchodzi do pacjentki a w dodatku zawsze można liczyć na rozmowe. Nie zbywa ludzi tak jak większość lekarzy w publicznych przychodniach.