lekarz Barbara Starczyńska

Lekarz rodzinny który nagle rezygnuje z przychodni, bez poinformowania pacjenta o tym fakcie. Doproszenie się dodatkowych badań graniczyło z cudem. Brak wnikliwej analizy historii chorób. Sprawiała wrażenie bycia lekarzem rodzinnym tylko z nazwy.

Serdecznie polecam Panią Doktor. Prawdziwy lekarz z powołania, zaangażowany w problemy pacjenta. Podczas wizyty zostałam dokładnie wypytana o wszystkie dolegliwości. Pani Doktor dokładnie wysłuchała moich objawów i szukała ich przyczyny. Dostałam niezbędne skierowana na dalsze leczenie, gdzie poprzedni lekarz nawet nie chciał do końca mnie wysłuchać. Na szczęście są jeszcze tacy cudowni lekarze jak Pani Doktor Starczyńska.