lekarz Barbara Ziemniak

Chirurg dziecięcy

Dzis odbyła się 4 wizyta Naszego 4m syna. 3 poprzednie przebiegły powiedzmy, że w porządku co potwierdzałoby pozytywne komentarze i opinie. Ostatnia wizyta zdecydowanie potwierdza te negatywne. Pani doktor wykazała się nieprzyjemnym, wręcz pogardliwym stosunkiem do żony i syna, wytykając Jego nadwagę i strasząc cukrzycą. Dodam, że syn jest karmiony piersią na żądanie zgodnie z wytycznymi WHO, i to Ona jest winna temu stanowi rzeczy. Zalecenia Pani doktor to: "oszukiwać wodą i SOKAMI!!" Mamy rozumieć, że to te soki uchronią dziecko przed cukrzycą? Przykre. Życze, wszystkim powodzenia z Panią doktor a wizyt u Niej w tym Jej "lepszym" dniu. W końcu jest tylko człowiekiem. Ale My rodzice też.

Ta Pani nie powinna być wgl lekarzem... jest tak nieprzyjemną, wredną osobą, ze aż brak mi słów.. Zachowuje się jakby miała leczyć dziecko z przymusu, zdawkowe, nieprzyjemne odpowiedzi, zadufana w sobie osoba, traktująca ludzi jakby byli z niższej klasy średniej... przez takie osoby nigdy się nic w systemie zdrowia nie zmieni... NIE POLECAM

NIE POLECAM

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doctor,na wszelkie pytania odpowiada w sposób wyczerpujący, jakiekolwiek wątpliwości wyjaśnia bez żadnych problemów.Lekarz z powołania.Ponadto bardzo pomocna przy znalezieniu odpowiedniego lekarza z różnymi dolegliwościami.Naprawdę warto do Pani doctor pójść i sięgnąć opinii, szczerze polecam.

Burcząca, niesympatyczna. Moi znajomi z 3 miesiecznym dzieckiem zostali okropnie potraktowani. Bardzo smutne.

Bardzo ludzka Pani doktor,więcej takich.

Bardzo ludzka Pani doktor,więcej takich.

Doskonały fachowiec, a co najważniejsze w jej profesji ma bardzo dobre podejście do dzieci.Nie byliśmy z synem na wizycie prywatnej, a mimo tego zabieg został wykonany w najszybszym możliwym terminie.Pani doktor przyjmuje w poradni chirugii dziecięcej na Lwowskiej w poniedziałki - warto o nią pytać!!!

Pani dr.Ziemniak to bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejma, uśmiechnieta i zawsze pomoże.

Doskonały lekarz, uprzejmy, wyleczył nam dziecko z trudnego stanu do którego doprowadził inny chirurg. Zawsze uprzejma, wyjaśnia problem, nigdy nie odmawia pomocy.

Sympatyczna lekarka, z powołania, polecam !!!

Sympatyczna lekarka, z powołania, polecam !!!

zołza i sekutnica. szkoda słów. chciałbym juz zapomnieć o wizytach w jej gabinecie