lekarz Barbara Ziemniak

Chirurg dziecięcy

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doctor,na wszelkie pytania odpowiada w sposób wyczerpujący, jakiekolwiek wątpliwości wyjaśnia bez żadnych problemów.Lekarz z powołania.Ponadto bardzo pomocna przy znalezieniu odpowiedniego lekarza z różnymi dolegliwościami.Naprawdę warto do Pani doctor pójść i sięgnąć opinii, szczerze polecam.

Doskonały fachowiec, a co najważniejsze w jej profesji ma bardzo dobre podejście do dzieci.Nie byliśmy z synem na wizycie prywatnej, a mimo tego zabieg został wykonany w najszybszym możliwym terminie.Pani doktor przyjmuje w poradni chirugii dziecięcej na Lwowskiej w poniedziałki - warto o nią pytać!!!

Lekarz wzbudzający zaufanie,w pełni oddana swojej służbie pacjentom(dzieciom),potrafi trafnie stawiać diagnozę w przypadku choroby oraz prowadzić do całkowitego wyleczeni z danego schorzenia,jest lekarzem godnym naśladowania dla przyszłych lekarzy.

Bardzo ludzka Pani doktor,więcej takich.

Bardzo ludzka Pani doktor,więcej takich.

Doskonały lekarz, uprzejmy, wyleczył nam dziecko z trudnego stanu do którego doprowadził inny chirurg. Zawsze uprzejma, wyjaśnia problem, nigdy nie odmawia pomocy.

Pani dr.Ziemniak to bardzo dobry lekarz. Bardzo uprzejma, uśmiechnieta i zawsze pomoże.

Sympatyczna lekarka, z powołania, polecam !!!

Sympatyczna lekarka, z powołania, polecam !!!

Wspaniały lekarz - z prawdziwego powołania, wiele razy leczyła naszą rodzinę, również dorosłych, nie tylko dzieci. Nigdy nie zdarzyło się, aby postawiła błędną diagnozę. Leki zawsze trafione. Bardzo miła w kontakcie. Dzieci wychodzące z jej gabinetu mówią "sympatycna ta pani"

Burcząca, niesympatyczna. Moi znajomi z 3 miesiecznym dzieckiem zostali okropnie potraktowani. Bardzo smutne.

zołza i sekutnica. szkoda słów. chciałbym juz zapomnieć o wizytach w jej gabinecie