Chirurg Dziecięcy Rzeszów

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Znakomity lekarz, niesamowity człowiek, mówią że anioły chodzą po ziemi, Pani Urban jest jednym z nich, profesjonalizm, fachowość i serce na dłoni. Lekarz z prawdziwego powołania z pasją -osobiście nie spotkałam lepszego lekarza, leczę syna od urodzenia czyli już 15 lat i dzięki Pani Urban to zdrowy i sprawny chłopak.

Opinia dodana przez: Anna

Rzeszów

Miły i sympatyczny czlowiek z dużym poczuciem humoru. Lekarz z powołania. Polecam tego pana. Najlepszy chirurg w Rzeszowie.

Opinia dodana przez: Mona

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani doctor,na wszelkie pytania odpowiada w sposób wyczerpujący, jakiekolwiek wątpliwości wyjaśnia bez żadnych problemów.Lekarz z powołania.Ponadto bardzo pomocna przy znalezieniu odpowiedniego lekarza z różnymi dolegliwościami.Naprawdę warto do Pani doctor pójść i sięgnąć opinii, szczerze polecam.

prof. dr hab. n. med. Sławomir Snela

Ortopeda dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Doktor moze dobry dla osob doroslych ,ale nie dla dzieci .Jego zachowanie i podejscie dla dzieci jest straszne. Bylam u niego z 4letnim synem dobrze nie weszlam a doktor odrazu .Rozebrac do majtek-zamiast zagadac do dziecka po woli a on hamsko sie odzywa .syn byl wystraszony .Wstal przed synem i mowi glosnym nie milym glosem STAC NA BACZNOSC! syn moze nie wiedzial oco chodzi i zaczal plakac nastepnie sie darl CHODZ TU NATYCHMIAST !SYN juz calkiem sie zrazil ani tyle nie podszedl do niego. Zaczal doktor mowic z kad my jestesmy z lasu czy z kad ze dziecko sie boi .ze przyszedl do lekarza a nie na cukierki . Ze zachowuje sie jak dwu-latek . Ze juz duzy z niego chlopak . Kiedy mnie cos pytal patrzyl na mojego meza a ja siedzialam z 2strony i jeszcze pytal czy glucha jestem ze musi powtarzac . Skoro mowi cicho i nie w moja str to nie slyszalam dobrze . Szczerze mowiac jak dla dzieci nie polecam . Wizyta trwala z 10min kiedy zapytalam ile za wizyte a on hamsko odpowiedzial 200zl za kare (ciekawe jaka ha ha) chyba ze zle trafilam z dzieckiem do niego . Dalam i wyszlam Ps;. z dzieckiem po roznych lekarzach jezdzilam i kazdy lekaz do dziecka ma ppdejscie zagadal i wgl posmial a tu jak wojsku masakra !

Opinia dodana przez: Milka

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Bardzo niesympatyczna i nieuprzejma. Byłam z córką na SOR - spadła i uderzyła się w głowę - wymiotowała. Po wejściu do pokoju badań zamiast zająć się córką - zaczęła krzyczeć na moją ciocię która z nami była żeby stąd wyszła. Można było grzecznie powierdzieć - "pani" dr odrazu zaczęła wrzeszczeć że co sobie wyobrażamy.
Jeżeli chodzi o leczenie to nic nie powiedziała , nie wytłumaczyła.
potem na oddziale dalsze ...

Jeżeli chodzi o leczenie to nic nie powiedziała , nie wytłumaczyła.
potem na oddziale dalsze leczenie już z inną panią doktor - na całe szczęście.
NIE POLECAM

Opinia dodana przez: Mama

al. prof. Adama Krzyżanowskiego 6
35-328 Rzeszów

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Konkretna, fachowa porada.
Wróciłam do Pani doktor po upływie roku, widząc u dziecka poprawę.
To co zleciła wykonałam i widzę efekty

Opinia dodana przez: Maria

Pułaskiego 3
Rzeszów

Lekarz jest znudzony chyba swoim zawodem ledwo co mówi jest takiz nudzony chyba byl u niego mój syn to jak przyjdzie mlodu osobnik to niema szacunku tylko tzw odwala wizyte i bo mlodemu moze nawciskac co tylko chcce i zero jakiegos pocieszenia i usmiechu u doktora także na wizyty publiczne niepolecam prywatnie pewnie usmiechniety od ucha do ucha ale co zrobić.Pozdrawiam

Orzeszkowej 8 A
35-006 Rzeszów

NZOZ Podkarpacki Ośrodek Pulmonologii i Alergologii Prof. Andrzeja M. Fala
Władysława Warneńczyka 111
35-612 Rzeszów

Rejtana 51
35-326 Rzeszów

Chirurdzy dziecięcy w mieście Rzeszów