dr Bart Niedziółka

Wybitny specjalista w leczeniu najmłodszych pacjentów - po pierwsze wzbudza zaufanie dzieci spokojem i sympatią oraz rozmową zrozumiałam dla najmłodszych, nic się nie dzieje bez zgody i wiedzy dziecka , ale to co najważniejsze ma bardzo pewną rękę przy trudnych zabiegach np. znieczulaniu miejscowym i wyrywania robi to po mistrzowsku już u najmłodszych ale ustala plan działania wspólnie z dzieckiem i potrafi ocenić czy dziecko pozwoli na jakiś zabieg czy - nie zawsze ma plan B. To są moje doświadczenia sprzed 14 lat - wyleczona dziecięca próchnica do tego stopnia, że dzieci w stałych zębach nie mają żadnego ubytku. Z wyrazami wielkiego szacunku

Profesjonalny, rzetelny i bardzo miły człowiek i lekarz. Od lat wraz z rodziną się leczymy u doktora Niedziółki. Polecam!

Profesjonalny, rzetelny i bardzo miły człowiek i lekarz.
Od lat wraz z rodziną się leczymy u doktora Niedziółki.
Polecam!

Doktor Niedziółka urzekł mnie nie tylko profesjonalizmem, ale co równie ważne, po prostu ludzkim podejściem. Mimo, że miał chore gardło, dokłądnie, długo i cierpliwie tłumaczył moje leczenie. To co udało mu się zrobic i u mojego synka, jak i umnie, jest świetne. Ma podejście, a gabinet na prawdę łądny. Polecam.

Ten lekarz zakładał mi 3 plomby, z czego podczas przeglądu zębów u innego stomatologa, okazało się, iż pod tymi plombami jest próchnica. Miły lekarz, ale niestarannie leczy zęby. Odradzam. Tym bardziej, że drogo sobie liczy, a źle leczy zęby, co podwoja koszty leczenia u innego stomatologa.

Pan Doktor zrobił mi ząb na szybko, spieszył się bo czekało pięciu pacjentów. Bolał mnie następny tydzień, poszłam do innego gabinetu i okazało się że ubytek był niestaranie założony. Odradzam leczyć zęby u tego Pana.

świetna wizyta, i bezbolesna co najwazniejsze! Pozdrawiam kasia

świetna wizyta, i bezbolesna co najwazniejsze!
Pozdrawiam
kasia