lekarz Bartłomiej Bieleń

3,3
3,4
3,5
3,5

Pan dr Bartłomiej Bieleń jest bardzo dobrym człowiekiem, który podjął się leczenia mojej ponad dziewięćdziesięcioletniej Mamy, wykazując się przy tym empatią i serdecznością. Kompetentny - aby pomóc próbuje różnych metod leczenia, dostępny - odbiera telefony i informuje o stanie zdrowia.

Super lekarz bardzo wysoka wiedza bez miziania bez pieprzenia głupot krótka piłka piąte podejście 3 razy tak ☆☆☆☆☆

☆☆☆☆☆

Bardzo miły i sympatyczny lekarz a przede wszystkim z DUŻĄ wiedzą, do końca walczy próbując znaleść przyczynę i bardzo często udaje mu się postawić trafną diagnozę, nie przeszkadza nawet to że odbiera prywatne telefony chociaż mógłby to zmienić

Doktor Bieleń jest sympatycznym lekarzem z naprawdę dużą wiedzą. Zawsze chętny do pomocy, uprzejmy, często żartuje. Najważniejsze jest to, że przy moim schorzeniu jego terapia sprawdziła się w 100 % i od kiedy leczę się u niego moje objawy wyraźnie ustąpiły.

Nie miły lekarz, bardzo cha....mski. Brak szacunku do ludzi, nie polecam takiego lekarza , brak jakiejkolwiek kultury osobistej do ludzi.

Nie polecam.. Pan doktor wygląda jakby pracował za karę, w ogóle nie interesuje się pacjentem. Potrafi grać na telefonie lub odbierać prywatne telefony podczas wizyty.

Bardzo symatyczny lekarz. Nie sugerował mi prywatnej wizyty. Wszystko odbyło się na NFZ. Wykonał mi wszystkie badania w poszukiwaniu przyczyny dolegliwości. Pomógł w przyspieszonej wizycie u specjalisty itd. Polecam .

Polecam .

Nie sugerował ??? Chyba dr. Bieleń sam napisał tą opinię. Jak nie zapłacisz to Cie zbędzie, opryskliwy i nie miły.