Internista Grójec

Przedsiębiorstwo - Przychodnia Stomatologiczna "ZDROWIE"
Piotra Skargi 10
05-600 Grójec

Również polecam Pania doktor. jest cudowna. Kazdy najmniejszy sygnal sprawdza kieruje na badania . Bardzo ciepła i pełna energii.Lekarz z powołania

ulica Mogielnicka 45
05-600 Grójec

Kompetentny, uprzejmy lekarz. Dokładnie przeprowadził badanie, omówił wyniki, a nawet zażartował na koniec wizyty.

Opinia dodana przez: Paweł

Lewiczyńska 26
05-600 Grójec

Pani doktor zbadala mnie dokladnie, wytluamczyla wszystko, przepisala odpowiednie leki a takze pokierowala dalej w sprawie w ktorej pomoc nie mogla - dala namiary do odpowiedniego specjalisty. Wszystko w milej atmosferze bez pospiechu i nerwow. Zdecydowanie polecam

ulica Mogielnicka 45
05-600 Grójec

Pan doktor posiada ogromna wiedzę oraz doświadczenie, leczę się u doktora od wielu lat. Świetne podejście do pacjenta, wszystko tłumaczy i poświęca tyle czasu ile potrzeba. Doktor również wykonuje echo serca. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę dobrego kardiologa to polecam.

SPZOZ
Warka
05-660 Grójec

Dziękujemy, że ten młody, doktor przestał pracować w Grójcu i może skupić się na opiece nad pacjentami w Warce. My bardzo szanujemy profesjonalistów i jesteśmy wdzięczni, że może nas leczyć ten mądry doktor. Serdeczne podziękowania. Wdzięczni pacjenci z Warki

Grójec

Bardzo miły i sympatyczny lekarz a przede wszystkim z DUŻĄ wiedzą, do końca walczy próbując znaleść przyczynę i bardzo często udaje mu się postawić trafną diagnozę, nie przeszkadza nawet to że odbiera prywatne telefony chociaż mógłby to zmienić

lekarz Andrzej Pomykała

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZIEL-MED
Sienkiewicza 20
05-600 Grójec

to najlepszy najbardziej kompetentny lekarz w całym powiecie,doskonały diagnosta.jest lekarzem całej mojej rodziny od bardzo bardzo dawna.nie wyobrażam sobie co będzie jak kiedyś go zabraknie

Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krystyna Górecka

Internista, Lekarz medycyny pracy

Polna paw. C
05-600 Grójec

Pani doktor jako lekarz bardzo słaba, najwyższy czas na emeryturę polecam też ewentualne doszkalanie warsztatu lekarskiego, braki ...
jako człowiek - miernie, bardzo nieuprzejma, książkowy przykład przerostu formy nad treścią do tego brak szacunku do drugiego człowieka

Sienkiewicza 30

Medycyna i Analizy PLNZOZ