lekarz Bartłomiej Gołębiewski

Pan Doktor bardzo empatyczny, co rzadko się zdarza w tych czasach oraz w sposób bardzo dokładny i rzeczowy wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Bardzo polecam Pana doktora za profesjonalność. Tak miłych i sympatycznych lekarzy jest niewielu.

Tak miłych i sympatycznych lekarzy jest niewielu.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, mimo że nie była przyjemna dla mnie, bo dotyczyła poronienia zostałam przyjęta i zbadana perfekcyjnie. Szczerze polecam.

Bardzo dobry specjalista. Ogromna wiedza i kompetencja. Dr odpowiada na każde pytanie i szcegółowo wszystko wyjaśnia . Jesteśmy z mężem zachwyceni i czujemy się bezpiecznie prowadząc ciąże u Pana Dr .

Polecam, kompetentny, duża wiedza, bardzo dobre podejście do pacjenta. Dokładnie zrobione USG, wszystkie wątpliwości wyjaśnione. Super :)

Nie i jeszcze raz nie! Pan doktor sprawia wrażenie bardziej zainteresowanego sobą niż pacjentem. Przyjmując prywatnie i pobierając pieniądze za wizytę lekarz mógłby się odrobinę postarać,zwłaszcza gdy zastępuje chwilowo kogoś kto swój poziom obsługi ma wysoki. Przechodząc do rzeczy. Wizyta kontrolna w ciąży wygląda tak, że Pan doktor obraca monitor w swoją stronę,coś tam sobie poklika,ponarzeka,że dziecko za bardzo ruchliwe i nic nie może zrobić. Po badaniu oczywiście nic nie mówi,nie tlumaczy. Na pytanie jaka jest płeć pyta a jaka miała być i mówi że on nie sprawdza i pewnie taka będzie. Dopytuję czy mamy zrobić jakieś badania, odpowiada "nie wiem". Proszę wybaczyć ale to moja pierwsza ciąża i ja niestety też nie wiem. Nigdy z własnej woli nie skorzystam z wizyty u tego lekarza.