dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

Ortopeda dziecięcy, USG ortopedyczne

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy czy wszystko jest tak jak być powinno - to każda wizyta podnosi mnie na duchu że tak właśnie jest i widzę tego efekty :) jesteśmy pod stałą opieką pana dr-a i mogę szczerze polecić go innym.

Lek.Kowalczyk jest znakomitym ortopedą!;)W dalszym ciągu leczę się u niego.Przeprowadził mi artroskopię kolana i rekonstrukcję więzadła.Teraz wszystko zmierza ku dobremu.:) Moim zdaniem jest maksymalnie kompetentny,do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie,z wielką życzliwością. Jest b.przyjazny,widać,że kocha i ubóstwia swoją pracę,chce pomóc swoim pacjentom i nade wszystko stara się ich zrozumieć. ;) (a to niestety rzadko się zdarza w naszej służbie zdrowia ;/ )Zdecydowanie jestem na ,,TAK!",jeśli o Niego chodzi. :) Polecam!:)

najlepszy lekarz jakiego znam! od kilku lat jestem jego stalym pacjentem, znakomity specjalista, zarazem dobry czlowiek. w 100% godny polecenia

Większość z nas nie lubi lekarzy. Niestety nie każdy otrzymał dar jakim jest zdrowie. Gdybyście jednak potrzebowali fachowej porady ortopedy-chirurga i traumatologa, to polecam dr Bartłomieja Kowalczyka i jestem pewna, że zrobi wszystko, by pomóc. Kompetentny, wzbudzający zaufanie, w sposób przyjazny i zwyczajnie ludzki traktuje pacjenta.

Znakomity specjalista,wspaniały człowiek, który podchodzi do pacjenta z sercem i zrozumieniem. Mimo bardzo wielu pacjentów każdego z nich traktuje osobiście i go pamięta. Należą mu się słowa uznania i podziękowania za jego fachowość, trud i zrozumienie. Wiem to,bo leczy mojego syna, któremu po wypadku motocyklowym groziła utrata nogi, a dziś wszystko zmierza do szczęśliwego zakończenia. HENRYK

Jeśli ktokolwiek szuka dobrego fachowca- ortopedy dzięcięcego to gorącao polecam tego lekarza.Jest maksymalnie kompetentny,otwarty,szczery ,przyjazny ,bezinteresowny,i każdemu małemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu,a rodzicom udziela szerokich i dokładnych wyjaśnień odnośnie stanu zdrowia ich pociechy .Wszystkim znajomym i rodzinie ,którzy szukali kontaktu do dobrego ortopedy poleciłam dr Kowalczyka i mają takie samo zdanie na jego temat ...

dobre podejscie wzbuzda zaufanie.. polecam

dobre podejscie wzbuzda zaufanie.. polecam

Polecam tego lekarza, dla mnie rewelacyjny człowiek i specjalista. Poświęcił mi dużo czasu i uwagi.

polecam,lekarz bardzo rzetelny,wytłumaczył mi wszystko odnośnie mojej choroby,co mogę jeszcze napisać naprawdę polecam

Lekarz dokladny. Kazdego pocjenta traktuje indywidualnie.

Lekarz dokladny. Kazdego pocjenta traktuje indywidualnie.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda dziecięcy Kraków"?

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36