lek. dent. Bartłomiej Makowskilek. dent. Bartłomiej Makowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Herr Makowski B. ist ein exzellenter Zahnarzt, der sich viel Zeit für die Patienten und deren Zähne nimmt. Seine Behandlung ist hervorragend. Ich kann ihn nur weiterempfehlen... auch wenn ich ihn in meinem Urlaub Notfallmäßig besuchen musste. Ferner war ich positiv über seine Sprachkenntnisse (Deutsch + Englisch gleichermaßen) überrascht. Ich kann Herr Makowski wärmstens weiterempfehlen!

Bardzo polecam Bartka Makowskiego! Lekarz pełen profesjonalizmu. Zawsze dokładnie, fachowo wytłumaczy co się dzieje z zębem i co najważniejsze skutecznie go wyleczy. Równierz bardzo profesjonalnie i bardzo dokladnie czysci zęby!

Bardzo polecam Bartka Makowskiego! Lekarz pełen profesjonalizmu.
Zawsze dokładnie, fachowo wytłumaczy co się dzieje z zębem i co najważniejsze

Świetny specjalista i bardzo sympatyczny człowiek. Bardzo mocno polecam usługi doktora Bartłomieja Makowskiego!

Świetny specjalista, o dobrych kompetencjach, mający kompleksowe podejście do leczenia i poświęcający dużo czasu pacjentom, a do tego bardzo uprzejmy i godny polecenia.

Witam, nareszcie lekarz który podchodzi do pacjenta jak człowiek. Pomału bo pomału ale chyba zaczynam się coraz mniej bać stomatologów po tej wizycie, ponieważ Pan Makowski tłumaczy cały proces co robi, dba o komfort pacjenta i to daje efekty. Będę proces leczenia u niego kontynuował i dziękuję mojej znajomej Oli że mi przedstawiła tak fantastycznego lekarza!