lekarz Bartłomiej Szablewski

2,4
2,5

Pan Doktor zasługuje na wyróżnienie! Polecam Go całym sercem. W dniu dzisiejszym diagnozował mojego syna Adama. Syn uległ wypadkowi podczas wyjazdu klasowego. Został potraktowany z dużą empatią i uprzejmością. Dodam że w ramach usługi medycznej na NFZ. (Dlatego podważam wiarygodność wpisów że jest inaczej!) Dziękuję za okazaną pomoc i duże zrozumienie. Jestem zachwycona pańskim podejściem do Adama, profesjonalizmem i kompetencją.

Dragedia przypadkiem trafiłam na tego lekarza w zastępstwie. Arogancki, chamski oraz wielce obrażony ze przyjmuje na NFZ nie dostał kasy do łapy to zero zainteresowania. Lekarz który nie powinien być lekarzem albo tylko za pieniądze. Nie polecam podejścia do pacjenta. Kompletnie mi nie pomógł

Beznadziejny "lekarz" myśli że jest największym specjalistą od wszystkiego. Stosuje średniowieczne metody leczenie byle odbębnić swoje nie wykonuje swoich zadań obciąża rodziny chorych swoimi obowiązkami zapatrzony w siebie a na dobrą sprawę to nic nie wie. Powinien stracić prawo do wykonywania zawodu niech siebie leczy na głowę na poważnie chorych. Podobno specjalista chirurg HAHAHAHA. Nie polecam tego znachora bo lekarzem go nie można nazwać. Pewnie dyplom kupił na bazarze i to gdzieś w trzecim świecie PO PROSTU PLUJE NA PRZYSIĘGĘ HIPOKRATESA

POZWALA SWYM HUMOREM NA CHWILĘ ZAPOMNIEĆ O BÓLU

POZWALA SWYM HUMOREM NA CHWILĘ ZAPOMNIEĆ O BÓLU

Lekarz Szablewski jest jednym z największych chamów jakich widziałam. To ostatnia osoba jaką bym poleciała! Zwyczajny prodtak i sk**wysyn!!!

Lekarz Szablewski jest jednym z największych chamów jakich widziałam.
To ostatnia osoba jaką bym poleciała!
Zwyczajny prodtak i sk**wysyn!!!

Wydał diagnozę bez obejrzenia ran . Beznadzieja . To nie lekarz .

Wydał diagnozę bez obejrzenia ran . Beznadzieja . To nie lekarz .

brak słów zdecydowanie odradzam!!! ten Pan powinien zmienic profesje i zwierzęta leczyc (a i zwierzat w zasadzie szkoda)

Super! Problem rozwiązany, wizyta 5 minut, wcześniej walczyłem rok z różnymi lekarzami i nie dawali rady. Ten dał!