Filtruj terminy

Chirurg Ogólny Świnoujście

Świnoujście Chirurg ogólny dr n. med. Andrzej Krajewski

dr n. med. Andrzej Krajewski

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Gabinet konsultacyjny Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Andrzej Krajewski

wizyta już od 100
Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)
Opinia dodana przez: Oliwka

lekarz Elżbieta Kozłowska

Jana z Kolna 10
Świnoujście

Jest dobrym specjalistą.Poświęca dużo czasu pacjentowi.Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia.Długo,długo się czeka ale warto.Mi pomogła już nie raz.

lekarz Mirosław Mucha

72-600 Świnoujście

Złe pytanie "czy jest uprzejmy" Jak w tej ocenie zawrzeć to , że jest dobrym człowiekiem , że nie naciąga na kasę (nie miałem przy sobie pieniędzy na opatrunek chirurgiczny-dostałem za darmo)
,że wytłumaczył i nadzorował zawiłą procedurę przy załatwianiu renty.Polecam Pana Mirka wszystkim , którzy naprawdę mają problemy ze zdrowiem.
Opinia dodana przez: Ziiutek

lekarz Zbigniew Gosecki

Chirurg ogólny, Traumatolog

CEZARDENT
Bohaterów Września 83/1
72-600 Świnoujście

Chyba wystawione tu opinie mówią o tym panu wszystko....nic się nie zmieniło. Jest nie miły, ignoruje i bagatelizuje potrzeby pacjenta. Nie interesuje go nawet, że pacjent miał wypadek i uderzył się mocno w głowę. Nie zleca badań, odpowiedzialność zrzuca na innych i zostawia pacjentów samych z problemami zdrowotnymi które ignoruje.

lekarz Bartłomiej Szablewski

Monte Cassino 42 lok. 11
Świnoujście

Dragedia przypadkiem trafiłam na tego lekarza w zastępstwie. Arogancki, chamski oraz wielce obrażony ze przyjmuje na NFZ nie dostał kasy do łapy to zero zainteresowania. Lekarz który nie powinien być lekarzem albo tylko za pieniądze. Nie polecam podejścia do pacjenta. Kompletnie mi nie pomógł
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Romuald Kozłowski

Jana z Kolna 10
Świnoujście

Polecam tego lekarza ponieważ potraktował moj przypadek bardzo rzetelnie i indywidualnie. Bez pośpiechu i zrozumiale dla mnie wyjasnił na czym polega problem i jak powinno przebiegać leczenie. W przeciwieństwie do innych lekarzy obszedł sie z moja reka bardzo delikatnie oszczedzajac mi dodatkowego bólu. Bardzo taktowny i uprzejmy. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Bartłomiej Gąska

72-600 Świnoujście

Nie polecam nikomu tego lekarza. Mało empatyczny człowiek, lekcawążący pacjenta, nawet takiego który z urazem trafia do szpitala.

lekarz Włodzimierz Olek

Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Uzdrowisko Świnoujście"
ul. Feliksa Nowowiejskiego 2

lekarz Maksymilian Kamiński