lekarz Bartosz Bęben

3,9

Po dzisiejszej wizycie jestem zdziwiona, że doktor Bęben ma tak niewiele dobrych opinii. Poświęcił mi sporo czasu w gabinecie, jak i przez telefon, okazał wiele zrozumienia i empatii, co do samego badania- delikatność i wyczucie ! Polecam

Lekarz super,usmiechem wita z korytarza juz, to byla dzis moja pierwsza wizyta i zaraz wszystko wypytał, zrobil cytologie dlatego tez 80zl a nie 70, okazalo sie ze jestem w ciazy wiec poprowadzi moja ciąże. zasypalam go pytaniami najpierw ja a potem moj mąż i na wszystkie uzyskalismy odpowiedzi :)polecam, a sama dostałam namiary na niego od kuzynki ktorej prowadzi juz druga ciąże.

Jestem bardzo zadowolona - jestem juz prawie 2-gi rok pod jego "opieka". Wczesniej chodzilam do doktora i pani doktor do Gliwic. Spotkalam sie tam z chamstwem, naciaganiem i niekompetencją. Dr Beben jest lekarzem przede wszystkim ludzkim, empatycznym i kompetentnym. Procz standardowego leczenia i wykonywania badan - robil mi laparoskopie. Wytlumaczyl na czym zabieg polega, skierowal na wszystkie badania i interesowal sie moim stanem nawet jak wyszlam ze szpitala. Wiekszosc moich znajomych rowniez wybrala wlasnie jego i nie spotkalam sie dotychczas z zadna negatywna opinia na jego temat z ich ust.

Bardzo miły ale czy jest godny polecenia. Raczej nie. Musi jeszcze dużo praktykować - nie polecam.

Bardzo miły lekarza jeden z niewielu w dzisiejszych czasach ;)

Bardzo miły lekarza jeden z niewielu w dzisiejszych czasach ;)

bardzo polecam tego lekarza! zrobi wszystkie badania, wyjasni dokładnie wszystko. zagada tak ze nie czuje sie kompletnie skrepowania:) kompetentny. bardzo polecam!

Jest wspaniałym lekarzem.Jedyny taki na śląsku:)

Jest wspaniałym lekarzem.Jedyny taki na śląsku:)

Będąc na pierwszej wizycie (ciąża) odebrałam go jako bardzo sympatycznego lekarz który poświęca tyle czasu pacjentce ile powinnień. Niestety po drugiej wizycie niemile się rozczarowałam, gdyż widać było że lekarz bardzo sie śpieszy, usg zrobił w zastraszająco szybkim tempie mówiąc że wszystko jest ok. Rozczarowałam się wizytą i bardzo mi się nie podobała, płacę dlatego wymagam. Jak będę chciala być szybko obsłużona wtedy udam się do państwowego lekarza. Na dzień dzisiejszy mam mieszane uczucia i nie wiem czy bym go poleciła.

mam za soba pierwsza wizytę u p. dr i jestem bardzo zadowolona :) zobaczymy jak będzie dalej...

leczenie jak i zarowno prowadzenie ciazy u dr bębna jest super

leczenie jak i zarowno prowadzenie ciazy u dr bębna jest super