lekarz Bartosz Bęben

chyba jest zbyt przechwalony,miałam z nim pierwszy kontakt w szpitalu , fakt--- bada super delikatnie co dla kobiety jest istotne., ale..........

Jestem bardzo zadowolona - jestem juz prawie 2-gi rok pod jego "opieka". Wczesniej chodzilam do doktora i pani doktor do Gliwic. Spotkalam sie tam z chamstwem, naciaganiem i niekompetencją. Dr Beben jest lekarzem przede wszystkim ludzkim, empatycznym i kompetentnym. Procz standardowego leczenia i wykonywania badan - robil mi laparoskopie. Wytlumaczyl na czym zabieg polega, skierowal na wszystkie badania i interesowal sie moim stanem nawet jak wyszlam ze szpitala. Wiekszosc moich znajomych rowniez wybrala wlasnie jego i nie spotkalam sie dotychczas z zadna negatywna opinia na jego temat z ich ust.

zarówno prywatnie jak i publicznie dr Bęben jest super :)

zarówno prywatnie jak i publicznie dr Bęben jest super :)

Będąc na pierwszej wizycie (ciąża) odebrałam go jako bardzo sympatycznego lekarz który poświęca tyle czasu pacjentce ile powinnień. Niestety po drugiej wizycie niemile się rozczarowałam, gdyż widać było że lekarz bardzo sie śpieszy, usg zrobił w zastraszająco szybkim tempie mówiąc że wszystko jest ok. Rozczarowałam się wizytą i bardzo mi się nie podobała, płacę dlatego wymagam. Jak będę chciala być szybko obsłużona wtedy udam się do państwowego lekarza. Na dzień dzisiejszy mam mieszane uczucia i nie wiem czy bym go poleciła.

nie polecam,lekarz wszystko robi na szybko i zawsze wszystko ok jest a na kolejnej wizycie okazuje sie,ze np.dziecko wazy tyle samo co miesiac wczesniej co jest nieprawda - po uzgodnieniu z innym ginekologiem

bardzo polecam tego lekarza! zrobi wszystkie badania, wyjasni dokładnie wszystko. zagada tak ze nie czuje sie kompletnie skrepowania:) kompetentny. bardzo polecam!

Pan doktor prowadzi moją ciążę, jestem zadwolona z jego opieki. Jedynym minusem są dłuuuugie kolejki w poczekalni-większość ciężarnych w naszym mieście uczęszcza do dr Bębna :)

Pan doktor prowadzi moją ciążę, jestem zadwolona z jego opieki.

Swietny lekarz, super podejście do pacjentki. Chodziłam do wielu lekarzy, ale tylko on ma takie podejście ze nie czuje sie przy nim skrepowania. Odpowiada na kazde pytanie, troszczy sie o pacjentke.