Wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi i zna się na rzeczy. Poświęca dużo czasu pacjentowi, dokładnie tłumaczy przypadłości, żeby pacjent dobrze zrozumiał co mu dolega. Sympatyczny, profesjonalny i skuteczny. Gorąco polecam!

Jako osoba z urazami i zaniedbaniami rehabilitacyjnymi z przeszłości, jestem bardzo zadowolony z efektów pracy rehabilitacyjnej pana Bartosza. Jest to osoba o dużej wiedzy z zakresu rehabilitacji, potrafiąca umiejętnie i kreatywnie wykorzystać ją w swojej pracy. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy rehabilitanta, profesjonalne usługi pana Bartosza.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Wrocław"?

Przychodnia Multi-med
PL.Św. Macieja 2