lekarz Bartosz Kasprowicz

Lekarz medycyny pracy

1,6
1,6
1,7

Polecam wszystkim. Przemiła obsługa, wszystkie badania na miejscu i na prawdę mają konkurencyjne ceny...

NIE POLECAM!!! Dałabym najchętniej 0 az od lekarza do innych pracownikow/ recepcji! Pani w ciemnych włosach porażka,niemiła, chamska. Czekając na wejście do gabinetu,recepcjonistka szybko przede mną weszła i nagadywała na mnie co słyszałam po czym jak wyszła, weszłam po niej i .. ZOSTAŁAM WYPROSZONA Z GABINETU!!! Otworzył mi dzwi i kazał wyjsć. JESZCZE RAZ NIE POLECAM. Warto pojechać do Gdańska zapłacić za badania polowe mniej !!! I się nie denerwować

Do poprzednika wypowiedzi: sam piszesz ze musiałeś zgłaszać się po poprawki,tylko nie napisałeś że po takie poprawki trzeba by się zgłaszać non-stop ja tego lekarza w ogóle nie rozumiem odwala wszystko na ilość nie patrzy nawet na wyniki czy na samego pracownika wszystko robi na odwal się mojego pracownika doprowadził do śmierci, człowiek miał raka wyniki nawet morfologii zwykłej na to wskazywały a ten debil Kasprowicz nawet tego nie zauważył, a każdy normalny lekarz jak by tak złe wyniki zobaczył to po pierwsze nie zezwolił by na pracę a po ...

Do poprzednika wypowiedzi: sam piszesz ze musiałeś zgłaszać się po
poprawki,tylko nie napisałeś że po takie poprawki trzeba by się zgłaszać
non-stop ja tego lekarza w ogóle nie rozumiem odwala wszystko na ilość nie
patrzy nawet na wyniki czy na samego pracownika wszystko robi na odwal się
mojego pracownika doprowadził do śmierci, człowiek miał raka wyniki nawet
morfologii zwykłej na to wskazywały a ten debil Kasprowicz nawet tego nie
zauważył, a każdy normalny lekarz jak by tak złe wyniki zobaczył to po
pierwsze nie zezwolił by na pracę a po drugie to by kazał iść się przebadać
dalej a ten debil Kasprowicz dał mu papier że zdolny do pracy.Skandal, że
ten lekarz w ogóle jeszcze przyjmuje pacjentów, może jak jego olewactwo
doprowadzi do większej tragedii odbiorą mu prawo wykonywania zawodu ale
wtedy będzie za późno!

Sprawnie i kompetentnie wykonana usługa medyczna. Życzliwe podejście pracowników przychodni do pacjentów.

Sprawnie i kompetentnie wykonana usługa medyczna.
Życzliwe podejście pracowników przychodni do pacjentów.

Jestem w szoku jakie tutaj są opinie na temat Dr. Kasprowicz... Jestem właścicielem firmy i współpracuję z tym lekarzem już dłuższy czas. Jestem po dwóch kontrolach i jakoś nigdy nikt się do mnie o nic nie czepiał. Jeśli zaświadczenie było źle wystawione bądź czegoś brakowało, to tylko podchodziłem do rejestracji i tam Panie od razu mi wszystko poprawiały. Jeśli wasze zaświadczenia były źle wystawione to dlaczego nie zgłosiliście się do niego po poprawkę??

Podzielam wcześniejsze opinie. Omijać szerokim łukiem. Niestety najpierw skorzystałem a potem przeczytałem opinie. A powinno być odwrotnie.

Jak dla mnie OK :) Badanie zrobione na miejscu i w trakcie jednej wizyty. Przede wszystkim zaoszczędzony czas! Jeśli ktoś lubi robić badania przez trzy dni to nie polecam ;)

jeśli nie chcecie problemów to unikać tego człowieka on doprowadzi do problemów ponieważ nie ma papierów na to co robi i mi kare dali a badania od niego miałem/

jeśli nie chcecie problemów to unikać tego człowieka on doprowadzi do
problemów ponieważ nie ma papierów na to co robi i mi kare dali a badania
od niego miałem/

niestety mam wątpliwosci co do badań tego człowieka syn przygotowywał się do zawodów a ten pan nawet nie spojrzał na ekg a warto było bo teraz syn leczy sie kardiologicznie gdyby ten lekarz sie przykładał do badań moze było by nam łatwiej wyjsc z choroby...

niestety mam wątpliwosci co do badań tego człowieka syn przygotowywał się
do zawodów a ten pan nawet nie spojrzał na ekg a warto było bo teraz syn
leczy sie kardiologicznie gdyby ten lekarz sie przykładał do badań moze
było by nam łatwiej wyjsc z choroby...

UWAGA UWAGA!!! Zaświadczeń tego lekarza nikt nie bierze pod uwagę, pan Kasprowicz bierze sporo kasy za wystawienie zaświadczeń do pracy i nie tylko w ogóle nie bada , nawet daltonistę dopuści na kierowce autobusu to skandal że ten lekarz jeszcze pracuje w zawodzie!!!!

UWAGA UWAGA!!! Zaświadczeń tego lekarza nikt nie bierze pod uwagę, pan
Kasprowicz bierze sporo kasy za wystawienie zaświadczeń do pracy i nie
tylko w ogóle nie bada , nawet daltonistę dopuści na kierowce autobusu to
skandal że ten lekarz jeszcze pracuje w zawodzie!!!!