lekarz Bartosz Kasprowicz

Lekarz medycyny pracy

1,6
1,6
1,7

Jestem w szoku jakie tutaj są opinie na temat Dr. Kasprowicz... Jestem właścicielem firmy i współpracuję z tym lekarzem już dłuższy czas. Jestem po dwóch kontrolach i jakoś nigdy nikt się do mnie o nic nie czepiał. Jeśli zaświadczenie było źle wystawione bądź czegoś brakowało, to tylko podchodziłem do rejestracji i tam Panie od razu mi wszystko poprawiały. Jeśli wasze zaświadczenia były źle wystawione to dlaczego nie zgłosiliście się do niego po poprawkę??

UWAGA UWAGA!!! Zaświadczeń tego lekarza nikt nie bierze pod uwagę, pan Kasprowicz bierze sporo kasy za wystawienie zaświadczeń do pracy i nie tylko w ogóle nie bada , nawet daltonistę dopuści na kierowce autobusu to skandal że ten lekarz jeszcze pracuje w zawodzie!!!!

UWAGA UWAGA!!! Zaświadczeń tego lekarza nikt nie bierze pod uwagę, pan
Kasprowicz bierze sporo kasy za wystawienie zaświadczeń do pracy i nie
tylko w ogóle nie bada , nawet daltonistę dopuści na kierowce autobusu to
skandal że ten lekarz jeszcze pracuje w zawodzie!!!!

przychylam się do poprzedników zaświadczeniami od tego lekarza można sobie co najwyżej tyłek podetrzeć

przychylam się do poprzedników zaświadczeniami od tego lekarza można sobie
co najwyżej tyłek podetrzeć

lekarz który przeoczy chorobę dla niego najważniejsze są pieniądze , to głupek i chciwus

lekarz który przeoczy chorobę dla niego najważniejsze są pieniądze , to
głupek i chciwus

chcecie mieć problemy bo zaświadczenia są nie dobre? radzę udać się do tego lekarza on wam zapewni problem wydając zaświadczenie ze swoją pieczątką.

podbijam to co pisali poprzednicy ten lekarz nadaje się do leczenia cepów na Podhalu!!!!!

podbijam to co pisali poprzednicy ten lekarz nadaje się do leczenia cepów
na Podhalu!!!!!

ten człowiek nie wie co do czego w medycynie pracy przez niego nie przyjęli mi dokumentów do pracy na której mi zleżało

ten człowiek nie wie co do czego w medycynie pracy przez niego nie
przyjęli mi dokumentów do pracy na której mi zleżało

zleca badania wg uznania nie ma pojęcia ze w zalezności od wykonywanego zawodu obowiązują inne, ale za kwote 150 zł i daje wszystko od i bez badań

zleca badania wg uznania nie ma pojęcia ze w zalezności od wykonywanego
zawodu obowiązują inne, ale za kwote 150 zł i daje wszystko od i bez badań

nie wierzyłem komentarzom a teraz mam problemy. zaswiadczenie od tego lekarza w ogóle mi nie uznali, miałem startować w zawodach ale przez tego debila nie mogłem . odradzam brac od tego człowieka cokolwiek, nikt go nie uznaje.

niestety żenada jakim prawem ten lekarz jeszcze przyjmuje??bylem na badaniach i wszystko bylo super na miejscu ekspresowo ale po 3 miechach mialem problem i omaly wlos przez tego pozal sie boze doktorka kar nie placilemon nie ma w ogole uprawnien a bada.jak nie chcecie placic kar to tego doktoreczka unikajcie.