lekarz Bartosz Milejski

Ginekolog

Bardzo dobry, sympatyczny, kompetentny i godny polecenia lekarz! Profesjonalizm pod każdym względem. POLECAM w 100%!

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% jestem bardzo zadowolona jest konkretnym lekarzem swoja uwagę poświęca w 100% pacjentce tłumaczy wszystko co nie jest zrozumiałe

Jestem bardzo zadowolona z wizyt,lekarz godny polecenia.Prowadził moją ciąże badania są robione rzetelnie i wszystko dokładnie wyjaśnione na wszystkie pytania konkretna otpowiedz polecam w 100%

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% a trafiłam do niego przypadkowa i nie zmierzam zmieniać .ma dobre podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć konkretnie i nie lekceważy żadnych uwag

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Czas poświęcony w 100 % dla pacjenta przez lekarza. Godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Krapkowice"?

Gogolin
Poradnia Ginekologiczna
47-300 Krapkowice
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NA POCZTOWEJ"
ulica Pocztowa 12

Czesław Milejski