lekarz Bartosz Milejski

Jestem bardzo zadowolona z wizyt,lekarz godny polecenia.Prowadził moją ciąże badania są robione rzetelnie i wszystko dokładnie wyjaśnione na wszystkie pytania konkretna otpowiedz polecam w 100%

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% a trafiłam do niego przypadkowa i nie zmierzam zmieniać .ma dobre podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć konkretnie i nie lekceważy żadnych uwag

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Czas poświęcony w 100 % dla pacjenta przez lekarza. Godny polecenia

Lekarz godny polecenia, zajął się mną kompleksowo, zlecił badania szczegółowe. Kompetentny i oddany swej pracy. Polecam!

rewelacja pod każdym względem. budzi zaufanie, szczegółowo objaśnia. badanie bezpolesne, urozmaicone rozmową, co pozwala się rozluźnić.

Najlepszy ginekolog jakiego znam,prowadził moją ciążę.Jestem w 100% zadowolona,bardzo uprzejmy,miły i kompetentny.Naprawdę polecam!

Pan Doktor prowadził moje 3 ciąże i jestem bardzo zadowolona. Na każde pytanie zawsze chetnie odpowiada. Miły i zawsze uśmiechniety. Lekarz z powołaniem!!!

Świetny lekarz, uprzejmy, miły, jak trzeba to zleca dodatkowe badanie. Pan doktor prowadził moja ciaże i złego słów nie mogę powiedziec polecam 😊

Konkretny,dokładnie i delikatnie przeprowadza badania.Wszystko wytłumaczy,miły i uprzejmy.Bardzo dobry lekarz.Polecam

Zmieniłam swojego dotychczasowego lekarza na dr Milejskiego.Zlecil badania i leczenie.Dolegliowosci z którymi dlugo walczyłam ustąpiły.Jest kompetentny, rzeczowy, kulturalny,interesuje się pacjentką.Polecam