lekarz Bartosz Milejski

Ginekolog

Bardzo świetny lekarz, przede wszystkim jest "dla pacjentek", bez względu na to czy na nfz czy prywatnie. Pełen profesjonalizm przy czym sam sposób zachowania i podejścia do pacjentki budzi ogromne zaufanie. Kontakt, indywidualne podejście do każdego problemu, poświęcony czas na rozwianie wątpliwości i udzielenie odpowiedzi na każde nurtujące pytanie sprawia, że takiego lekarza ze świeczką szukać 😉

Bardzo polecam Pana doktora. Kompetentny z angielską cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :-) Empatyczny lekarz z powołaniem. Pierwszy lekarz do którego nie krępują się chodzić młode pacjentki jak i te w starsze Panie. 😀

Bardzo polecam Pana doktora.
Kompetentny z angielską cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania :-)

Kompetentny lekarz specjalista.Wszystko wytłumaczy ,wyjaśni, uspokoi A co najważniejsze jest ludzki czego w dzisiejszych czasach ludziom brakuje .z całego serca polecam

Lekarz godny polecenia w 100%. Pełen profesjonalizm,na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco,badanie bezbolesne. Po wizytach u kilku ginekologów wiem że w końcu trafiłam do lekarza któremu zależy na pacjencie.

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% jestem bardzo zadowolona jest konkretnym lekarzem swoja uwagę poświęca w 100% pacjentce tłumaczy wszystko co nie jest zrozumiałe

Bardzo dobry, sympatyczny, kompetentny i godny polecenia lekarz! Profesjonalizm pod każdym względem. POLECAM w 100%!

Pan Doktor prowadził moje 3 ciąże i jestem bardzo zadowolona. Na każde pytanie zawsze chetnie odpowiada. Miły i zawsze uśmiechniety. Lekarz z powołaniem!!!

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% a trafiłam do niego przypadkowa i nie zmierzam zmieniać .ma dobre podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć konkretnie i nie lekceważy żadnych uwag

Lekarz godny polecenia, zajął się mną kompleksowo, zlecił badania szczegółowe. Kompetentny i oddany swej pracy. Polecam!

rewelacja pod każdym względem. budzi zaufanie, szczegółowo objaśnia. badanie bezpolesne, urozmaicone rozmową, co pozwala się rozluźnić.