lekarz Bartosz Milejski

Ginekolog

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% jestem bardzo zadowolona jest konkretnym lekarzem swoja uwagę poświęca w 100% pacjentce tłumaczy wszystko co nie jest zrozumiałe

Bardzo dobry, sympatyczny, kompetentny i godny polecenia lekarz! Profesjonalizm pod każdym względem. POLECAM w 100%!

Pan Doktor prowadził moje 3 ciąże i jestem bardzo zadowolona. Na każde pytanie zawsze chetnie odpowiada. Miły i zawsze uśmiechniety. Lekarz z powołaniem!!!

Bardzo Dobry Lekarz jest godny polecenia w 100% a trafiłam do niego przypadkowa i nie zmierzam zmieniać .ma dobre podejście do pacjenta i potrafi wszystko wytłumaczyć konkretnie i nie lekceważy żadnych uwag

rewelacja pod każdym względem. budzi zaufanie, szczegółowo objaśnia. badanie bezpolesne, urozmaicone rozmową, co pozwala się rozluźnić.

Lekarz godny polecenia, zajął się mną kompleksowo, zlecił badania szczegółowe. Kompetentny i oddany swej pracy. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt,lekarz godny polecenia.Prowadził moją ciąże badania są robione rzetelnie i wszystko dokładnie wyjaśnione na wszystkie pytania konkretna otpowiedz polecam w 100%

Najlepszy ginekolog jakiego znam,prowadził moją ciążę.Jestem w 100% zadowolona,bardzo uprzejmy,miły i kompetentny.Naprawdę polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Czas poświęcony w 100 % dla pacjenta przez lekarza. Godny polecenia

Świetny lekarz, uprzejmy, miły, jak trzeba to zleca dodatkowe badanie. Pan doktor prowadził moja ciaże i złego słów nie mogę powiedziec polecam 😊