lek. dent. Bartosz Mosler

Z całego serca polecam Pana Moslera! Jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Zawsze bałam się chodzić do stomatologa, jednak u tego Pana już nie korzystam w ogóle ze znieczulenia. Leczenie zębów to prawie przyjemność :) nie wspomnę również o świetnej atmosferze w trakcie całej wizyty. Tak jak w poprzednim komentarzu również Pani Anetka jest przesympatyczną osobą i umila czas spędzony w gabinecie. Polecam na 1000000%. A to że Pan doktor nie przyjmuje dzieci z bólem zęba to wcale nie prawda. Nie raz było opóźnienie bo Pan się zlitowal nad dzieckiem, ale jeżeli takich dzieci trafi się tego samego dnia np. 4 to jak Pan doktor miałby leczyć omówionych pacjentów?

Polecam z całego serca! Świetnie podejście do pacjenta i bardzo klarowny opis zabiegów. Z reguły boję się dentystów, ale tutaj czuję się jak na "herbatce" - zapewne dzięki atmosferze, którą osładza przemiła pomoc dentystyczna pod osobą Pani Anetki :) PS. zawsze jest gdzie zaparkować.

PS. zawsze jest gdzie zaparkować.

Nie polecam tego pana doktora! Drugi raz odmówił pomocy mojemu 5letniemu dziecku, które narzekało na ból zęba , którego kilka dni wczesniej leczyła jego koleżanka dr Jabłonka. Leczą zęby na odpierdziel. I podobno muszą przyjąć z bólem zęba a niestety bo terminy im nie pozwalają! WIELKI MINUS